50бл. Проаналізуйте поезію за такою схемою (тема, ідея; жанрові особливості; поетичні образи, картини; особливості віршування (рима, римування, віршований розмір); строфічна будова; особливості лексики, тропи, поетичні фігури, фонічні засоби та їх роль у розкритті авторського задуму) Солов'їні далі Солов уні далі, далі солов 'iнi... Знов весна розквітла на мой Вкраїні. На гіллі рясному цвіт немое сніжини, Знову серце б'ється молодо і дзвінко... Я іду до гаю. Краю, ти мій, краю, Крупцого за тебе я в житті не знаю! Кращого не знаю, далі мої сині, Як весну стрічати на моїй Вкраїні. У росi фіалки, ріки у тумані... В серці сяють очі сині і коханi... В птичім щебетанні все кругом проснулось, I до мене знову молодість вернулась. (В.Сосюра)
Андрій (молодший син) полюбив польську дівчину. І через свою любов зрадив батька і всіх своїх бойових товаришів. Він приєднався до ворожого війська і виступив у бою проти козаків. Побачивши це Тарас Бульба був шокований і сказав,- "Я тебе породив, я тебе і вб`ю." І застрелив із рушниці Андрія.
Остап ( старший син) - залишався вірним своїм товаришам до останньго. Але в одній із битв його і ще декількох козаків беруть у полон і відправляють до Варшави. Там на великій площі Остапа жорстоко катували і вбили на очах батька. Так Тарас Бульба втратив обох своїх синів.
Що ж стосовно вибору життєвих шляхів. На мою думку, У Андрія був вибір. Він міг подавити свої почуття і залишитися вірним своїй Батьківщині, і, можливо, тоді в нього був би шанс вижити.
А в Остапа, я вважаю, не було іншого вибору. Він залишився вірним своїм життєвим принципам, захищаючи Україну від нападів поляків. Кожного разу ідучи у бій він був готовий загинути. Адже доля непередбачувана. Багато козаків полягло у битвах з ворогом. Як кажуть, не він перший, не він і останній.