М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

3 Зображене на картині Олександра Мурашка «Похорон кошового» найбільше відповідає
такому циклу суспільно-побутових пісень:
А козацькі
Б чумацькі
В кріпацькі
гзаробітчанські

відповідь б чумацькі
бо в них не було ьо

👇
Ответ:
pampuzik
pampuzik
06.04.2021
На картині Олександра Мурашка зображено похорон кошового. Щоб зрозуміти, до якому циклу суспільно-побутових пісень найбільше відповідає ця картина, спочатку треба розібратися в значенні кожного варіанта відповіді.

А) Козацькі пісні - це пісні, що розповідають про подвиги та життя козаків. Це можуть бути пісні про військові походи, бої, патріотичний дух та минулу славу козацтва.

Б) Чумацькі пісні - це пісні, що пов'язані з торгівлею солями, яка була поширена в Україні під час козацької доби. Це пісні, які про їде чумак з одним товаром до певної області і співає про свою подорож та різні пригоди, які зустрічаются під час цього шляху.

В) Кріпацькі пісні - це пісні, що розповідають про життя кріпаків, про їхній трудовий день, про злидні та бідність, з якою стикалися кріпаки в ті часи.

Г) Газаробітчанські пісні - це пісні про працю на газонафтових родовищах, роботу нафтовиків та нафто-газової промисловості.

На картині зображено похорон кошового, що найбільше асоціюється зі зображеннями та обрядами, пов'язаними зі смертю та похоронами. За своєю тематикою це не пов'язано ані з козацтвом, ані з торгівлею, ані з життям кріпаків, ані з працею нафтовиків. Тому відповідь "б чумацькі", яку ви запропонували, виявляється неправильною.

Отже, правильна відповідь була б "г кріпацькі", оскільки на картині зображено подію, що стосується життя кріпаків - похорон кошового.

Нагадую, що це лише однозначна відповідь, і у розумінні та інтерпретації твору кожний може мати свої власні думки та додаткові пояснення.
4,6(86 оценок)
Проверить ответ в нейросети
Это интересно:
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ