М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

У якому рядку використано епітет А) там русский дух
В) З ягою ступа там бреде
Б) Чаклун несе богатыря

👇
Ответ:
elinanagimova
elinanagimova
16.07.2020

Я ДУМАЮ ( А )

Объяснение:

ЕПІТЕТ РУССКИЙ

4,8(92 оценок)
Ответ:
kozackilya1
kozackilya1
16.07.2020

А, вроде, того що В то речення і Б теж

4,6(27 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
nalininegi
nalininegi
16.07.2020

Звичаї, традиції українського народу. Повість «Гуси-лебеді летять» Михайла Стельмаха про власне дитинство. Це спогади про все, що було відчуто і пережито в ранні літа, пам’ять про рідних і односельців, про події, які пройшли колись перед очима. Звичаї та традиції українського народу письменник зображує так, як він їх побачив, запам’ятав, зрозумів.

Мені дуже сподобалася повість Михайла Стельмаха «Гуси-лебеді летять», бо в ній змальований казковий світ, народна мудрість, споконвічні цінності мого народу. Культ матері, праці, рідного слова відкривається перед маленьким героєм твору. Відчувається у письменника глибока пошана до українських обрядів, звичаїв і ритуалів: з любов’ю ставляться селяни до землі, роботи з нею, до дерев, з якими розмовляють, як із живими. Тут і вишивані рушники, і калина, і повага до хліба. Всі ці закони життя вироблені упродовж багатьох сторіч.

Змальовані у творі традиції і звичаї — це ті неписані закони, якими люди керуються в найменших щоденних і найбільших загальнонаціональних справах. Це те, що об’єднує окремих людей в один народ, в одну націю. Вони складалися упродовж усього довгого життя і розвитку кожного народу. В усіх народів світу існує повір’я, що той, хто забув звичаї своїх батьків, карається людьми і Богом.

Українські традиції ввійшли в наше життя, і тепер ми собі не уявляємо Різдва без куті, Великодня — без паски і писанки. А обряд Святої вечері символічно об’єднує всіх людей, що належать до одного роду, однієї нації.

4,7(100 оценок)
Ответ:
nlimel
nlimel
16.07.2020
Місце уяви, фантазії, романтичності в житті сучасної людини

Хтось може сказати, що в сучасному світі не залишилося місця уяві, фантазії, романтичності. Я з цим не погоджуюся.

На мій погляд, саме зараз життя людей у розвинених країнах дає людям можливість займатися чимось таким, що подобається - наприклад, мріяти, створювати щось своє. Коли людина не витрачає весь свій час на те, щоб прогодувати себе - тобто, коли основні матеріальні потреби вже задовільнено - людина починає задовільняти свої духовні потреби. Серед духовних потреб людини є й потреба в визнанні, у самовираженні, у самовдосконаленні.

На мій погляд, популярний вислів "художник повинен бути голодним" не є правдивим. Коли людина голодна, вона хоче їсти, а не займатися творчістю. А ось коли у художника є що поїсти, є що носити, є де жити, тощо, - тоді можна сподіватися на шедеври. Таким чином, саме у розвиненому та матеріально благополучному суспільстві у житті людей з'являється місце і для уяви, і для романтичнрості, і для фантазії.
4,4(66 оценок)
Это интересно:
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ