М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Написати твір-опис зовнішності людини за картиною Миколи Пимоненка.


Написати твір-опис зовнішності людини за картиною Миколи Пимоненка.

👇
Открыть все ответы
Ответ:
ириша182300
ириша182300
19.12.2021

Без дружби життя було б сірим  і не цікавим, тому що друзі частина життя кожної людини. Дружба - це безкорисливі, особисті відносини між людьми, засновані на довірі, теплоті сердець, відкритості й щірості. вмінні вибачати. Ти є повноцінною людиною, коли вмієшь любити. І через такі близькі взаємовідносини як дружба, ми цьому вчимося. Близький друг - це майже рідна людина. Найважливіше, це вміння зберігати в середині немов би хиве джерело. Можна знати людину десять років, але завжди знаходити у ній щось нове. З роками, людина внутрішньо зростає, іде вперед, і це справжне щастя внутрішньо зростають разом. Кажуть: " В мене є багато вимог, якою має бути людина. Чемною, розумною, цікавою і т. п.". Але є дуже мало замків, до яких підходить такий складний ключ, це мабуть неправильно.

Я відчуваю, що замок сердця має відкриватися просто "шпилькою"), але ця шпилька має бути золотою - це вміння віддавати любов.

Тому друзі, це важливі люди в житті, бо вони дають нам можливість, робити найголовніше, віддавати.

Объяснение:

4,5(58 оценок)
Ответ:
elenka421
elenka421
19.12.2021

Усна народна творчість, іншими словами, народна поетика, фольклор, поєднує різноманітні жанри  словесної творчості народу. Тому у словничках літературних термінів запишемо визначення фольклору. Фольклор – це усна народна творчість, художнє відображення дійсності у різних формах. У піснях, бечівках, обрядах, молитвах відбито світогляд, вірування,  погляди народу на різні явища та поняття. Виникла поетика у прадавні часи, коли ще не було писемності. Люди прагнули відтворити у слові свої враження, настрої, переживання, уявлення про навколишню природу та свої  зв’язки з нею, життєві ідеали, людські вчинки, поняття про красу, добро і зло. Таким чином люди передавали життєвий досвід з покоління в покоління.  

Объяснение:

4,4(79 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ