М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Напишіть будь-ласка твір на тему вічні поеми Гомера. дуже потрібно!))

👇
Ответ:
zhenyasvetli4n
zhenyasvetli4n
10.11.2022

МІФИ НАРОДІВ СВІТУ

ГРЕЦЬКІ МІФИ

Гомер

Відомості про автора:

Легендарний епічний поет Стародавньої Греції. Про особу Гомера практично відсутні достовірні відомості, про це свідчить те, що в античних джерелах історично реальний образ сліпого мандрівного співака переплітається з явно фантастичними вигадками. Навіть саме ім'я Гомера нерідко тлумачилося не як ім'я, а назва "заручника" або "сліпця".

Гомеру приписувалося авторство значної частини репертуару виконавців епічних творів (рапсодів). Пізніше в якості нібито справжніх творів Гомера були виділені дві епічні поеми "Іліада" і "Одіссея", а також більш дрібні твори ("гомерівські гімни", комічна поема" Маргіт " та ін.). За честь називатися батьківщиною Гомера сперечалися "сім міст" (Смірна, Хіос, Колофон, Саламін, Родос, Аргос, Афіни), по-різному визначалося і час життя Гомера – між XII і VII ст. До н. е.

Втім, і на" Іліаду "і на" одіссею " в різні епохи існували різні погляди. Наприклад, німецький вчений Ф. А. Вольф прийшов до висновку, що "Іліада" і "Одіссея" – це не цілісний твір, а зібрання окремих пісень. Інший німецький дослідник Ф.Шлегель прямо називав гомерівський епос не авторським твором, а плодом колективної творчості багатьох народних поетів.

4,7(51 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
glukhovivan2007
glukhovivan2007
10.11.2022

У оповіданні колумбійського письменника Габріеля Гарсіа Маркеса «Стариган з крилами» зображено маленьке містечко - безрадісну сіру місцевість. Навкруги бруд, дощ, морські молюски, що гниють на березі. Саме до бідних, знедолених життям мешканців занедбаного містечка, сходить ангел. Того ангела дуже важко розпізнати; це не прекрасна небесна істота з чин тими білими крилами.

Цей ангел схожий на зубожілого старигана із облізлимй яструбиними крилами на тілі злодюжки. Родина, до якої з’явився ангел, дужо вбога - Пелайо та його дружина Елісенда. У них щойно народився маленький хлопчик. Ніхто не розуміє, навіщо їм ангел. Ніхто не знає навіть, хто такі ангели і чи є цей брудний хворий стариган із крилами, який сидить у кутку разом із курами, ангелом.

Таке безіменне містечко, яке живе своїм життям, може бути будь-де. Всюди знайдеться натовп, який буде роздивлятися те, що незрозуміло. Люди з містечка годують агела, наче звіра в зоопарку, кидають у нього камінням, видирають пір’я, навіть припікають його розпеченою залізякою. Жадібні до всього повою люди скоро залишили ангела, це подароване їм диво, задля іншого видовища з циркової жінки-павука.

Натовпу все одно, на що дивитися, аби розважити своє одноманітне нікчемне життя. Подружжя, у дворі якого оселився ангел, використало свій шанс: на розглядання ангела стали продавати квитки, на зібрані кошти збудували двоповерховий будинок. Пізніше ангел так набрид родині, що Елісенда називала тортурами життя у місці, де повно ангелів!

Старий і самітній, хворий ангел, з брудними крилами без пір’я, ні в кого не викликай співчуття і любові, лише тільки приісмлену цікавість. Він нікуди не міг летіти, аж поки не настав грудень. З відновленням природи відновився й ангел. Відновився - і відлетів. Ніхто у цьому незбагненному місті так і не зрозумів, навіщо прилітав ангел.

Пік людина, зайнята повсякденними турботами, може і не помітити диво, яке живе поруч із нею. Вона не думає про високе, духовне. Ангел - це посланець Іюжий. Він прилетів до цього брудного міста, щоб нагадати усім людям про те, що у світі є щось важливіше за щоденний клопіт, важливіше за розваги, гроші. І |е Бог, любов до ближнього, співчуття і милосердя

Объяснение:

4,5(73 оценок)
Ответ:
simonenkoeliza
simonenkoeliza
10.11.2022

     У творчості Т. Шевченка Україна найтрагічніше постає в образах жінок, передусім скривджених долею в закріпаченому суспільстві: це селянки-кріпачки, і вдови, і сироти, і покритки. Одним із таких творів є мініатюра-образок (Образок — невеликий за обсягом твір (як правило, прозовий), основою якого є ескізне зображення певної події або сценки)  «Сон» («На панщині пшеницю жала...»), написана в 1858 р. в Петербурзі. Цей вірш присвячений Марку Вовчку, авторці збірки «Народні оповідання», талантом якої захоплювався Т. Шевченко.

 

В основі сюжету — протилежності: воля — неволя, дійсність — сон героїні (мрія), реальний нелюдський життєвий лад — омріяний народний суспільний ідеал. Отже, в образку жорстока реальність протиставляється мрії, що здійснюється лише в сні. Емоційне піднесення в зображенні сну забезпечується зростаючою ритмікою вірша, емоційною лексикою, адже героїня переживає щастя:

4,5(18 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ