М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Твiр на тему "взаэмини людини з природою",10-20 речень!

👇
Показать ответ
Ответ:
pilel
pilel
17.10.2022
Все, що є на землі – унікальне, адже воно єдине у своєму роді.Кожного, напевно, цікавить, а які ж повинні бути взаємини людини з природою? Я вважаю, що людина, перш за все, повинна поважати і дбати про природу. Людина немає права руйнувати те, що створила природа. Природа радує нас, і ми повинні допомагати їй. Ми повинні доглядати за нею. Якщо у тебе на подвір'ї виросте маленька квіточка, а ти випадково на неї наступиш, то ти зробиш боляче не тільки природі, а собі, бо ти знищив часточку природи. Дуже часто ми не замислюємося над своїми вчинками, а , можливо, якби подумати, то сьогодні ти б не викинув на землю сміття і не забруднив навколишнє середовище. Щоб зберегти відносини з природою треба дати шанс собі на успіх. Адже людина може все, коли цього захоче. Людина може зруйнувати природу, а може й відновити. Все в її руках. Отже, щоб досягти гармоніїї з природою, потрібно дотримуватися простого правила: не шкодити природі, не забруднювати воду, повітря, ліс. Я бажаю успіхів, в цій складній справі: знайти спільну мову з природою!
4,5(33 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
mrjuck
mrjuck
17.10.2022

1. Село вка

2. Славний козацький рід Судаків

3. Напад татар

4. Загибель діда та матері Павлуся

5. Захоплення батька та Ганусі в полон

6. Щасливий порятунок Павлуся.

7. До козака Семена Непорадного.

8. Сміливий план козаків.

9. Розмова братів.

10. Запекла битва.

11. Смерть козацького ватажка Остапа Тріски.

12. Поховання загиблих побратимів.

13. Утеча Степана Судака та інших полонених

14. Радісна зустріч втікачів з козаками.

15. Зустріч батька зі своїми синами.

16. Павлусь вирушає на пошуки Ганусі

17. Хлопця продають

18. Довга дорога Павла до Криму.

19. Павлусь вивчає мову ворога.

20. Хлопець – слуга Мустафи-ефенді.

21. Знайомство з бранцем Остапом Швидким.

22. Зухвала розмова з ворогом.

23. Покарання для хлопця.

24. Невдала втеча Павлуся.

25. Везуче уникнення покарання.

26. Ризикований план Павлуся.

27. Хан Девлет-Гірей наказує розшукати Ганнусю.

28. Довгоочікувана зустріч Павлуся зі сестрою.

29. Татарський син повертається до батька.

30. Прохання волі також для Остапа Швидкого.

31. Девлет-Гірей дотримує обіцянку.

4,5(30 оценок)
Ответ:

риси характеру павлуся вольові якості: а) цілеспрямованість і наполегливість; б) мужність і витримка; в) незламність і твердість; г) готовність на самопожертву; д) велика сила волі; е) ненависть до гнобителів українського народу, зрадництва. розум і кмітливість: а) володіння зброєю; б) застосування знань, отриманих від діда андрія і козаків. почуттєві риси: а) справедливість; б) вірність; в) сердечність і доброта; г) гордість; д) кмітливість і винахідливість; е) любов до сестри, родини, рідного краю; є) вміння реально оцінювати ситуацію.

довідник цікавих фактів та корисних знань . павлусь — козацький нащадок. 2. прив’язаність хлопця до сестри, його лицарська поведінка. 3. засвоєння козацьких умінь та навичок. 4. відвага, сміливість та кмітливість головного героя. 5. допитливість, здатність павлуся до науки, його товариський характер. 6. твердість у вірі. 7. співчуття до невільників, волелюбність. 8. блискучий план врятування сестри. 9. любов до рідного краю. 10. вірність даному слову. а. чайковський “за сестрою” характеристика павлуся головний герой повісті — павлусь. хлопець жив у селі спасівка з дідусем, матір’ю та сестрою ганнусею, але одного дня життя його перевернулося. павлусь утратив рідних, а сестру татари забрали в полон. щоб урятувати її, герой вирушає в далекі й небезпечні мандри. павлусь намагається довести собі, що він — гідний нащадок козаків-запорожців, вірних захисників україни. саме тому хлопець залишає козаків, старшого брата й батька та їде за сестрою. чимало перешкод виникло на шляху до криму, але хлопець не здавався: він же славного козацького роду! його продавали, змушували тяжко працювати, карали, але він гідно переніс випробування долі, не втратив почуття гідності, іншим у скруті. звісно, що таким сміливцям посміхається доля. павлусь досяг своєї мети: девлет-ґірей відпускає сміливого хлопчину з сестрою з неволі та навіть дає охоронну грамоту, щоб дорогою не чіпали татари. павлусь знайшов свою сестру завдяки геройству, відвазі, кмітливості. навіть девлет-ґірей визнав: «добре в тебе серце, хлопче! »

4,7(3 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg