М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Традиції святкування новорічних свят у моїй родині твір

👇
Ответ:
vitalicc
vitalicc
20.06.2022

Я дуже люблю відзначати Новий рік в сім'ї. У нас такі традиції: у нас завжди буває новорічне застілля, ми даруємо один одному подарунки і рівно опівночі підпалюємо бенгальські вогні. На ранок ми виходимо на вулицю і на весь голос кричимо " З Новим роком!". Потім ми доїдаємо те, що залишилося після ночі і йдемо до родичів.

Объяснение:

До ?

4,4(86 оценок)
Ответ:
pifi123
pifi123
20.06.2022

У моїй родині є одна традиція приготування що до Нового року. Це свято в нашій сім'ї  не обходиться без ялинки. Ми з родиною всі разом їдемо на ринок щоб вибирати новорічну красуню. Потім всі разом прикрашаємо її іграшками та гірляндами. Я завжди вішаю зірочку на самий верх ялини.

Пізніше мама з сестрою, заздалегідь закуповоють продукти до святкового столу, серед яких обов’язково повинні бути мандаринки. Потім мама готує багато смачних страв таких як: холодець, картоплю, салати, торт.  В нашій родині є дві традиційні новорічні страви такі як: олів’є та оселедець під шубою, які завжди мають місце на нашому столі.

Щороку наша сім’я дотримується одної новорічної традиції. Як тільки ми зустрічаємо Новий рік, одразу ж одягаємося і виходимо на вулицю запускати салюти. З усіх боків можна побачити, як у небі з’являються різнокольорові візерунки. Це так красиво! А ще ми запалюємо бенгальські вогні. Тому я вже з нетерпінням чекаю наступної зими та приходу цього незабутнього й чарівного свята.

Надіюся до )

4,4(75 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
2285811
2285811
20.06.2022
Ворог- це людина, яка постійно намагається зробити щось не в твою користь. Інколи цеї людини потрібно остерігатись, адже хто-зна, що їй спаде на думку. Вона завжди йде навсупереч твоїм інтересам. 
 Чи потрібно пробачати ворогу і в яких випадках? Твій суперник завше зробить тобі щось назле чи можливо навіть чимось нашкодить тобі. Але що б не зробив твій ворог йому треба пробачати. В першу чергу для власної душі. Ну а потім яка користь з того, що ти постійно будеш злитись на ту людину? Адже ти сам стаєш нервовий, злий і безпомічний.Пробачати треба всіх, насамперед для свого ж майбутнього. 
 Інколи кажуть, що ворог який каже твої недоліки, кращий за друга, що приховує їх.
4,5(24 оценок)
Ответ:
yastremskayaal
yastremskayaal
20.06.2022
Ліса семирічна дівчинка, який приснилися пригоди в підземній Країні чудес і Зазеркалье, де вона зустрілася з різноманітними казковими й фантастичними персонажами, що живуть по своїй особливій логіці й увесь час озадачивающими розумну юну викторианку. Будучи втіленням всіх дитячих викторианских чеснот: чемності, привітності, скромності, стриманості, серйозності, почуття власного достоїнства, А. одночасно зберігає в собі ту безпосередність і щиросердечну відкритість, які так цінував у своїх маленьких подругах боязкий і заїкуватий оксфордский професор математики Доджсон. Мир нонсенсу, куди попадає А., часто дратує її, дивні персонажі, з якими вона зустрічається, як правило, причепливі, дратівливі й уразливі, однак їй вистачає здорового глузду, щоб примиритися із ситуацією, зуміти перевести розмова на іншу тему, дивуючись чудності миру, що відкривається перед нею, одночасно приймати його таким, як він є. Адже незважаючи на всю його чудність і гадану нез'ясовність, у світі Чудес і Зазеркалья царює своя бездоганна логіка. Це мир, де все розуміється буквально, де метафора втрачає свого переносного значення, де між омофонами немає ніякої значеннєвої границі, у результаті чого каламбур таким навіть не відчувається, де парадокс виявляється результатом бездоганної логічної побудови. У забавних же пародійних віршах, рясно встречающихся в тексті, у знайомих по оригіналі логічних і граматичних зв'язках раптом виявляються зовсім інші, а те й просто безглузді слова. (Скажемо, замість відомих рядків: «Ти мигай, зірка нічна! / Де ти, хто ти, я не знаю» ми читаємо: «Ти мигаєш, пугач мій, / Я не знаю, що з тобою».) Математикові й логікові К. виявився дуже близький дитячий погляд на дійсність, не обтяжений культурною традицією, що створює складну систему еліпсів, умовчань, умовних побудов, історично придбаних значень, висновків, що давно втратили зв'язок зі своїми посилками. Багатозначність живої мови, той факт, що при висловленні різних суджень багато чого варто тримати в «розумі», співвідносячись із цілою системою культурних умовностей і неписаних правил, далеко не відразу, як ми бачимо із численних записів дитячих розмов «від двох до п'яти», входить у свідомість дитини. А., що перебуває на полпути від цього дитячого стану первісного хаосу, утримуваного лише вигадливою логікою, до культурно впорядкованого космосу дорослих, виявляється в результаті відкрита й першому (адже Країна чудес і Зазеркалье це всетаки саме її сон), і другому (свої судження про побачений вона вимовляє з погляду загальноприйнятих норм свого часу).
4,6(95 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ