М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Анотація твору Федько Халамидник

👇
Открыть все ответы
Ответ:
snezhana9197
snezhana9197
23.10.2022

Відповідь:

Шабля – різновид холодної зброї. Вона має клинок ( довжиною більше 100 см) , хрестовину (гарду) та руків’я. Клинок шаблі викривлений, з лезом на вигнутому боці та обухом на увігнутому, має вістря та хвостову частину для кріплення руків’я. Зразки шабель, які ми бачимо, вказують, що козацькі шаблі були доволі тонкі та легкі, ручку мали оздоблену, піхви прикрашені різьбою.

Отримати шаблю справжній січовик міг лише двома шляхами – у спадок від батька чи діда або здобути в бою. Окремо треба наголосити на особливому значенні шаблі для козака-лицаря. У козацькому середовищі ставилися до шаблі як символу військової звитяги. Козаки повсякчас удосконалювали свою техніку шабельного бою. Шабля завжди посідала визначне місце у свідомості українців, асоціюючись у першу чергу з козаком – захисником Вітчизни. Оспівана великим Кобзарем як невід’ємний супутник українського лицаря, шабля фігурує у величезній кількості українських народних дум, поезій, прислів’їв та приказок.

4,8(10 оценок)
Ответ:
ВвОзДуХе
ВвОзДуХе
23.10.2022

Діамантовий перстень» — історія персня, що пов'язана з історією польського повстання 1830—1831 років. Цю історію розповідає дід Людмили Старицької по материній лінії — колишній військовий Віталій Романович Лисенко. На час подій йому було двадцять сім років. Він був ротмістром російської армії, командував ескадроном.

Ротмістр Лисенко, як стає відомо із його оповіді, належав до тієї частини офіцерів російського війська, які «вважаючи претензії поляків на Волинь, Київщину й Поділля безпідставними вони з повагою ставилися до нації, що повстала, щоб вирвати свою Вітчизну з рук тирана!» [2]. Повстанці мріяли про Пользу в історичних межах 1772 року.

Объяснение:

Думаю

4,8(86 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ