Объяснение:
Моїм улюбленим літературним героєм є Олесь з твору українського письменника Григора Тютюнника «Дивак». Чим мені сподобався саме цей персонаж?
По-перше, своєю реалістичністю. Опис простого сільського хлопчика, його вчинки і дії явно не вигадані автором, а взяті з життя. В анотаціі до цієї повісті зазначено, що вона є автобіографічною, тобто прототипом головного героя є сам письменник.
По-друге, Олесь вразив мене своїм добрим серцем і ставленням до природи, як до живої істоти. Це зворушливо і незвично, тому що контрастує з жорстокою і черствою дійсністю, в якій ми живемо, зі споживацьким ставленням до навколишнього світу.
По-третє, мені близький внутрішній світ Олеся. Цей хлопчик багато в чому схожий на мене. Я теж дуже люблю тварин і не можу собі уявити, як можна їх ображати. На відміну від Олеся, я живу не в селі, а в місті, але мене теж захоплює краса мого рідного краю. Мені подобається гати за птахами, милуватися деревами та квітами. Найбільше я люблю весну, коли природа пробуджується від зимового сну, і рослини тішать око своїм цвітінням.
Коли є добро, йому обов’язково протистоїть зло. Цей закон світобудови характерний і для літературної творчості. В повісті зло у вигляді людської байдужості, егоїзму, нетерпимості до інакомислення уособлюють дід Прокіп та Федько Тойкало. Інші персонажі знеособлені, але їхнє ставлення до Олеся відомо: дивак.
ответ:Жили були кіт та собака. І жили вони погано, постійно сварилися. Одного разу трапилася з ними така пригода.Кіт з"Їв у господині сметану. А господиня зібралась його наказати. Стало жалко собаці котика, та і вірішил він зробить щось ще поганіше, щоб господиня забулася про те, що зробив котик. І він придумав ось таке. Він стягнув со стола великій шмиаток м"яса, та и побіг з ним по селу. Господиня побачівши таке-побігла за собакой, а котик тим часом піджидав собаку в околиці села. Собака добіжав и пригостив котика смачним м"ясом. Так вони стали жити в мирі .
Объяснение:
Відповідь:
У якій родині народилася говорюща риба? У шанованих риб'ячою громадою батьків.
Як ставилися до риби батьки? Засмучені батьки сподівалися, що з віком, як їхня дитина вбиватиметься в луску, це мине, як минають дитячі хвороби.
Чи засмучувало це рибу? Не розуміла , що відбувається.
Як до риби ставилися інші риби? Їх дратувала присутність говорющої риби.
Хто судив рибу за її вміння говорити? Вся рибна громада в присутності старого риба.
Як риби повідомили говорющу рибу про свій вердикт Безслівний присуд був намальований верховодами на верхніх верствах води.
Які зміни відбулися з рибою на суші? Завела знайомство з рибалкою, в особі якого знайшла співрозмовника.
Чи є в сім'ї рибалки взаєморозуміння? Ні.
Як поставилися діти рибалки до риби? В один голос закричали: "Говорюща риба!" .
Яка доля спіткала говорюшу рибку? Дружина рибака приготували її на пательні.
Чому найбільше шкода жінки, яка не почула голосу риби Бо вона настільки заклопотана, що навіть не почула голос риби.
Основна думка казки "Говорюща риба" ... Той, хто чужий серед своїх, серед чужих своїм не стане.
Пояснення: