М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Самотньо тьохкав той птах (В.Забіла «Соловей»), який щебетав на: а) тополі;
б) калині;
в) ялині;
г) під вікном.

6. Дівчинонька,що пливла морем ( П.Гулак - Артемовський «Рибалка»):
а) кликала на до ;
б) посміхалась;
в) співала й розчісувала косу.

7.Чим пояснив П.Гулак-Артемовський творчий задум переспіву балади Гете? Хотів пересвідчитись
А.що українська мова популярна;

Б . чи зрозуміють читачі романтичний настрій героя;

В. чи можна передати ніжні почуття українською мовою;

Г. хотів використати засоби народної пісенності.

👇
Ответ:
eltinua
eltinua
14.04.2023

5)г) під вікном

6)в) співала й розчісувала косу.

7)Г. хотів використати засоби народної пісенності.

4,5(88 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
984263524353848
984263524353848
14.04.2023
Різнобарвність українського фольклору можна пояснити, поділивши його на різні жанри та описавши їх основні риси.

Український фольклор має багато жанрів, серед яких насамперед можна виділити народну пісню, народну казку, народний епос та народні обряди.

Народна пісня - це один із найпопулярніших жанрів українського фольклору. Вона має велику кількість різновидів, таких як лірична пісня, кумедна пісня, героїчна пісня тощо. Українські народні пісні зазвичай присвячені різним подіям життя, відображають почуття любові, радості, суму, а також героїчні подвиги козаків.

Народна казка - це розповідь, яка передається з покоління в покоління та має певний моральний підтекст. Українські народні казки зазвичай розповідають про пригоди героїв, які зазнають різних випробувань та долають труднощі заради досягнення мети. Ці казки навчають мудрості, доброті та виховують певні цінності у читачів.

Народний епос - це розповідь про героїчні подвиги народних героїв, яке зазвичай має великі розміри та розкриває різні аспекти народного життя. Український народний епос найбільш відомий завдяки поемі "Слово о полку Ігоревім", яка описує подвиги князя Ігоря та його вояцької дружини в боротьбі з кочовими народами.

Народні обряди - це традиційні дійства, які супроводжуються певними символічними діями та музикою. Українські народні обряди часто пов'язані з різними святами, такими як Різдво, Іван Купала, Весняні празники тощо. Ці обряди передаються з покоління в покоління та зберігаються досі, збагачуючи наше культурне спадщина.

Отже, різнобарвність українського фольклору виявляється у широкому спектрі жанрів, які передають різні аспекти народного життя та привертають увагу своєю мораллю, героїзмом та веселощами. Вивчення українського фольклору дозволяє краще зрозуміти нашу історію, культуру та традиції.
4,6(94 оценок)
Ответ:
Vindrosel
Vindrosel
14.04.2023

Відповідь:

На мій погляд головна (домінуюча) деталь в описі Мирослави - це згадка про те, що вона горда і смілива.

Пояснення:

Тухольські громадяни, видячи її, як їхала на лови посеред гостей, гордо, сміло, мов стрімка тополя серед коренастих дубів, з уподобою поводили за нею очима...

Мирослава була дівчина, якої пошукати. Не кажемо вже про її уроду й красу, ані про її добре серце — в тім згляді багато її ровесниць могло стати з нею нарівні, хоч і небагато могло перевищити її. Але в чім не мала вона пари між своїми ровесницями, так се в природній свободі свого поводження, в незвичайній силі мускулів, у смілості й рішучості, властивій тільки мужчинам, що виросли в ненастанній боротьбі з супротивними обставинами. Зараз з першого разу видно було, що Мирослава виросла на свободі, що виховання її було мужеське і що в тім прегарно розвиненім дівочім тілі живе сильний, великими здібностями обдарований дух. Але попри все те Мирослава ніколи не переставала бути женщиною: ніжною, доброю, з живим чуттям і скромним, стидливим лицем, а все те лучилось в ній у таку дивну, чаруючу гармонію, що хто раз бачив її, чув її мову,— той довіку не міг забути її лиця, її ходу, її голосу

4,6(8 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ