М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

твір "Маруся" Квітки основ'яненка сюжетним елементом повісті є:
А. епізод прощання Марусі й Василя
Б.описаний у повісті обряд сватання
В. описаний у повісті обряд похорону
Г. змальований у повісті пейзаж української ночі

👇
Ответ:
Danyabaidak
Danyabaidak
19.09.2021

може варіант а

тому що це розвиток дії,який є сюжетним елементом

4,6(90 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Нетта771
Нетта771
19.09.2021

Герої Небесної Сотні для мене не просто незнайомі люди, які показали патріотизм, для мене, кожен з них, як хороший друг, а може і більше, який поклав своє життя, щоб захистити усіх нас. Тому, кожен з нас повинен думати про те, кому ми завдячуємо кожен день нашого безтурботного життя. А Нова Україна буде тоді, коли ми перестанемо боятися справедливості…»
Дерех Антоніна, Право-3

Події, з часу яких минув рік, назавжди вкарбувалися в історію України, в серце кожного українця. Герої, котрі віддали своє життя за краще майбутнє, до усвідомити багатьом людям, мені в тому числі, що таке патріотизм і те, що за себе і свою державу потрібно боротися, бо вона того варта…»
Третяк Мар’яна, Право-3

«….Хто, як не я? Здається зовсім прості слова, але в цих словах зібрано багато надій і сили про щасливий кінець всього того жаху. Кожен з Героїв йшов з цими словами на смерть. Мабуть, ідеальною є та держава, в якій кожна людина щаслива, незалежно від її майнового статусу, національності чи віросповідання. Дай Боже, щоб усі ми стали рівними між собою і знали що таке гідність і милосердя до ближнього свого…»
Дудар Наталя, Право-3

Мені важко усвідомити, що хтось, хто навіть не здогадується про моє існування, покинув все, що в нього було, для того, щоб мені і всьому українському народу краще жилося. Подвиг Героїв Небесної Сотні викликає в мене почуття гордості і вдячності…»
Харій Мар’яна, Право-3

Як говорив перший Герой Небесної Сотні словами Т.Г.Шевченка «Борітеся й поборите, Вам Бог помагає!» Саме ці слова ми маємо взяти за основу і боротися до кінця за свою Україну, щоб Герої, які віддали своє життя за нас, не вмерли безслідно на сторінках нашої історії, а жили вічно у нашій пам’яті і у наших серцях….»
Брунець Софія, Право-3

4,5(30 оценок)
Ответ:
Спартак2102
Спартак2102
19.09.2021
Моя думка щодо рішення князя Ігоря виступити проти половців
Читаючи «Слові про похід Ігорів», я помітив, що головний герой - новгород-сіверський князь Ігоря Святославич - викликає у мене суперечливі почуття. З одного боку, я захоплююся його мужністю, хоробрістю, палкою любов'ю до рідної землі, готовністю зложити голову у боротьбі з ворогом. Але з другого боку, князь Ігор іноді діє дуже необачно. Яскравим приклад цього є саме його рішення князя Ігоря виступити проти половців, не чекаючи до нших князів, тільки з братом Всеволодом. 

Взагалі, я розумію князя Ігоря. Під час тих подій, про які йдеться у "Слові...", Ігор був ще дуже молодою людиною, а молодості часто притамана деяка гарячність та необачність. До того ж, Ігор хоче слави - цілком зрозуміле бажання для князя. Зараз людину такого складу характеру назвали би амбіційною.

І ось дружина на чолі з Ігорем вирушає на половецьке військо - щоб захистити рідну землю від нападників та, не в останню чергу, щоб здобути воїнської слави. Але, на жаль, однієї хоробрості замало, щоб протистояти сильному ворогові. Незважаючи на вийняткову мужність та хоробрість братів-князів, битва завершилася поразкою русичів. Брат Ігоря, Всеволод, гине, а самого Ігоря беруть у полон. Загинуло дуже багато хоробрих воїнів, тобто тисячі їхніх жінок залишилися вдовами, а діти - сиротами. Такою була ціна, сплачена за свавільність та славолюбство Ігоря.

Особисто я вважаю, що головною помилкою Ігоря було те, що, коли він приймав рішення вирушити у похід, він був занадто впевненим, що переможе. Хоча Ігор знав, що ворог численний, дуже сильний, добре озброєний та готовий битися на смерть. Знав, і був готовий загинути за рідну землю. Патріотизм - це добре, але не князь не подумав про те, що ж буде з його країною у разі поразки. Саме у цьому, на мій погляд, полягає головна помилка Ігопя: він позабув, що він - не просто людина, він - князь, і ризикує не тільки власним життям, але й усією землею та усіма людьми.

Тобто, Ігор забув, що він - не просто людина. Він -  політична фігура і не належить цілком собі. Тому, як би не хотілося здобути багато слави, йому треба було бути обачнішим і більш холоднокровним. Замість того, щоб відразу іти на ворога, треба було все добре обміркувати та зважити ризики. Ігор цього не зробив, і хоча він безумовно є героєм, невдалий похід дуже зашкодив його князівству. 
4,7(34 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ