М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Написати твір-роздум на тему "чи все в житті вимірюється грошима"

👇
Ответ:
torimuse
torimuse
31.08.2020

В сучасному світі, де матеріальні цінності займають значне місце в житті людини, здається, що все можна виміряти грошима. Але, насправді, це не так.

Гроші - це тільки засіб для задоволення матеріальних потреб людини. Вони не можуть визначити справжні цінності в житті, такі як любов, дружба, сім'я, здоров'я, гармонія зі світом та природою.

Крім того, гроші не можуть замінити досвід, емоції та спогади, які можуть зробити життя багатшим та значущішим. Тому, коли людина виключно фокусується на нагромадженні багатства, вона може втратити інші цінності, які не можна виміряти грошима.

Крім того, в нашому світі є багато людей, які живуть в бідності та не мають можливості навіть задовольнити базові потреби. Для таких людей гроші можуть бути дуже важливими, але навіть для них гроші не можуть замінити інші цінності, які допомагають відчувати себе щасливим та задоволеним.

Отже, можна сказати, що гроші - це важливий засіб для задоволення матеріальних потреб людини, але не можуть бути єдиним критерієм успіху та щастя. Важливо збалансувати матеріальне та духовне в житті, навчитися цінувати інші цінності та радіти життю у всіх його аспектах.

4,5(49 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
KarinaZinovets
KarinaZinovets
31.08.2020

Дума про Марусю Богуславку» є перлиною українського народного епосу.

У ній йдеться про те, як у турецькій неволі уже тридцять літ перебуває сімсот козаків. Одного разу до ув’язнених прийшла «дівка-бранка, Маруся, попівна Богуславка» і запитала, чи не знають вони, який сьогодні день «в землі християнській».

Невольники, які тридцять літ «Божого світу, сонця праведного» не бачили, звісно, знати не могли. Тоді Маруся повідомила, що «завтра святий празник, роковий день великдень». Вона просила козаків не лаяти, не проклинати її за те, що нагадала про празник.

Объяснение:

4,6(87 оценок)
Ответ:
koooooooooo
koooooooooo
31.08.2020
З творчістю Тараса Шевченка, я почала знайомитися ще в садочку, а потім вивчала в школі. Його вірщі , твори , поеми і балади, хвилювали мене і викликали співчуття. Найулюбленішим моїм твором став "Заповіт!" . Це унікальний твір, прийнятий надзвичайною любов"ю до України, чарівним патріотичним пафосом. Т.Шевченко передав ніби свою останню волю в цій поєзії . Шевченко звертається за народу : він закликає до дій. На перший погляд , цей заклик здається просто частиною поетичного твору, але він не залишає байдужим жодного читача. 
Він закликає не до реального збройного повстання, а до духовного . насамперед проти старого життя, старого суспільного ладу ,старих проблем. Щоб ми будували нову Україну , де не буде місця кріпатству. 
Тарас Шевченко, закликає нас жити в мирі, злагоді , разом створити справедливість ,та бороніти свою землю від зла. 
Він вірив в свій народ, непереможну силу та щасливе майбутнє свого народу. 
Впевненність у власні сили , у справедливість , у праведність своєї мети - Він передає кожному читачеві. 
4,4(62 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ