М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Укажи, яку книгу подарував Марії Микола Вербицький, коли вона зізналася, що хотіла б виконувати ролі простих українських дівчат (Анна Багряна «Маленька Ляпутета») Виберіть одну відповідь:
«Кобзар» Т. Шевченка.
ноти з українськими піснями.
«Марусю» Г. Квітки-Основ’яненка.
«Наталку Полтавку» І. Котляревського.

👇
Открыть все ответы
Ответ:
domna0404
domna0404
10.07.2022
Знамените “Слово о полку Ігоревім” автор присвятив походу проти половців, вчиненого в тисячу сто вісімдесят п’ятому році. Оповідання глибоко зв’язується з культурою народу, мовою і звичаями. У свою чергу автор намагається здійснити передачу своєї оцінки становища на землі Руській як оцінки всього народу. Я вважаю, що у автора, який до цих пір, до слова, достеменно невідомий, незалежна позиція патріота своєї держави. Твір присвячено всьому руському народу, землі та природі.Автор звертається із закликом до князів, щоб ті захищали землю Руську, звертається до всіх, щоб об’єдналися, адже зовнішня небезпека близька як ніколи. Крім цього є заклик до захисту непомірної праці народу на Русі. При читанні “Слова о полку Ігоревім” відчувається, як автор переживає за свою Батьківщину. Він відчуває, мислить і живе Руссю. Інша давньоруська література не схожа на “Слово о полку Ігоревім”. В один час подейкували.
4,4(21 оценок)
Ответ:
Nick12321
Nick12321
10.07.2022
Головний персонаж твору — Ігор. Це руський князь, який лю­бить свою батьківщину й без вагань готовий віддати за неї життя. Ігор Святославич — чесний і відкритий, гордий і відважний. Це лицар, який зневажає смерть, а полон для нього — найбільша ганьба: «Лучне ж бо по­тятим бути, — говорить він, — аніж полоненим…» Вислів цей став кри­латим. Надзвичайну мужність і рішучість Ігоря засвідчує не лише його поведінка в бою, а й нехтування лиховісними віщуваннями природи. Хто інший у ті часи зважився б вирушити в похід після страшного зна­ку — затемнення сонця? А Ігор вирушає! Хоробрість Ігоря не раз відзна­чають також Всеволод і Святослав, називаючи його сміливим соколом. Усі ці властивості викликають симпатію до князя. Разом із тим ми засуджуємо Ігоря за необачність, недалекоглядність і славолюбство. Він надміру запальний, тому неспроможний тверезо оцінити ситуацію. Йо­го поспішність призвела до трагедії: дружина повністю розгромлена, ти­сячі жінок стали вдовами, тисячі дітей — сиротами, князі пересіли «із сідла золотого та в сідло невольниче», а головне — відкрилися навстіж ворота для нових спустошливих нападів половецьких орд
4,5(63 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ