М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

твір спогад як я придбала іграшку (если что игрушка это маленькая лисичка с фиолетовыми глазками

👇
Ответ:
двоишник271
двоишник271
04.05.2023

Відповідь: Мені ще досі згадується той день, коли я придбала свою улюблену іграшку - маленьку лисичку з фіолетовими глазками. Це було незабутнє пригода, яку я запам'ятала назавжди.

Все почалося у суботу ранком, коли я йшла з батьками на місцевий ярмарок. Це було моє улюблене місце, де я завжди знаходила щось цікаве. Я з нетерпінням очікувала цього дня, надіючись знайти щось особливе.

Прийшовши на ярмарок, я миттєво помітила крамницю з різноманітними іграшками. Я побігла туди, мов ракета, і замерла перед великим вікном, де були виставлені наймиліші іграшки. Мої очі зачарувалися однією з них - маленькою лисичкою з фіолетовими глазками. Вона була така симпатична і зваблива, що я знала, що це саме те, що я хочу мати.

Я швидко знайшла батьків і з яскравими очима показала їм свою знахідку. "Можемо якусь мить подивитися на цю іграшку?" - попросила я, збираючи всі свої аргументи. Вони погодилися і разом ми увійшли до крамниці.

Я взяла лисичку у свої руки і відчула, як вона ніжно лягає в долоні. М'яке пухнасте хутро і великі фіолетові глаза робили її ще милішою. Я не могла відірвати погляд від цієї чарівної іграшки.

"Тато, мамо, чи можу я її мати? Будь ласка!" - попросила я зі слізками щастя в очах. Мої батьки помітили, як я сильно хотіла цю лисичку, і, зважаючи на моє

хороше поводження, вони погодилися.

Моє серце зраділо, коли батьки оформили покупку, і лисичка стала моєю. Я дякувала їм неодноразово і обіцяла добре ставитися до неї і берегти її завжди.

З того дня лисичка стала моїм найкращим другом. Ми проводили разом безліч часу, граючись і розповідаючи одне одному таємниці. Вона завжди була поруч, коли мені було сумно або я потребувала до . Моя іграшка стала символом любові і турботи, яку мені дарували мої батьки.

Кожного разу, коли я дивлюся на свою маленьку лисичку з фіолетовими глазками, спогади про той день знову оживають у моїй пам'яті. Це був не лише придбаний предмет, але й почуття любові і радості, які пов'язані з ним назавжди.

4,5(55 оценок)
Ответ:
asd135
asd135
04.05.2023

Объяснение:

Я завжди любила іграшки, але особливо мріяла про маленьку лисичку з фіолетовими очима. Одного дня я випадково знайшла її в улюбленому магазині на полиці. Я була щаслива, але недостатньо матеріально готова купити її. Я зробила все можливе, щоб зібрати необхідну суму грошей і нарешті придбала свою мрію. Тепер моя маленька лисичка стала моїм найулюбленішим предметом у кімнаті, і я завжди згадую той день, коли я її купила і як довго очікувала на цей момент.

4,7(73 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
yastremskayaal
yastremskayaal
04.05.2023
Ліса семирічна дівчинка, який приснилися пригоди в підземній Країні чудес і Зазеркалье, де вона зустрілася з різноманітними казковими й фантастичними персонажами, що живуть по своїй особливій логіці й увесь час озадачивающими розумну юну викторианку. Будучи втіленням всіх дитячих викторианских чеснот: чемності, привітності, скромності, стриманості, серйозності, почуття власного достоїнства, А. одночасно зберігає в собі ту безпосередність і щиросердечну відкритість, які так цінував у своїх маленьких подругах боязкий і заїкуватий оксфордский професор математики Доджсон. Мир нонсенсу, куди попадає А., часто дратує її, дивні персонажі, з якими вона зустрічається, як правило, причепливі, дратівливі й уразливі, однак їй вистачає здорового глузду, щоб примиритися із ситуацією, зуміти перевести розмова на іншу тему, дивуючись чудності миру, що відкривається перед нею, одночасно приймати його таким, як він є. Адже незважаючи на всю його чудність і гадану нез'ясовність, у світі Чудес і Зазеркалья царює своя бездоганна логіка. Це мир, де все розуміється буквально, де метафора втрачає свого переносного значення, де між омофонами немає ніякої значеннєвої границі, у результаті чого каламбур таким навіть не відчувається, де парадокс виявляється результатом бездоганної логічної побудови. У забавних же пародійних віршах, рясно встречающихся в тексті, у знайомих по оригіналі логічних і граматичних зв'язках раптом виявляються зовсім інші, а те й просто безглузді слова. (Скажемо, замість відомих рядків: «Ти мигай, зірка нічна! / Де ти, хто ти, я не знаю» ми читаємо: «Ти мигаєш, пугач мій, / Я не знаю, що з тобою».) Математикові й логікові К. виявився дуже близький дитячий погляд на дійсність, не обтяжений культурною традицією, що створює складну систему еліпсів, умовчань, умовних побудов, історично придбаних значень, висновків, що давно втратили зв'язок зі своїми посилками. Багатозначність живої мови, той факт, що при висловленні різних суджень багато чого варто тримати в «розумі», співвідносячись із цілою системою культурних умовностей і неписаних правил, далеко не відразу, як ми бачимо із численних записів дитячих розмов «від двох до п'яти», входить у свідомість дитини. А., що перебуває на полпути від цього дитячого стану первісного хаосу, утримуваного лише вигадливою логікою, до культурно впорядкованого космосу дорослих, виявляється в результаті відкрита й першому (адже Країна чудес і Зазеркалье це всетаки саме її сон), і другому (свої судження про побачений вона вимовляє з погляду загальноприйнятих норм свого часу).
4,6(95 оценок)
Ответ:
12345678298
12345678298
04.05.2023
Характеристика образу «Климка» Климко – сирота, головний герой автобіографічної повісті Григора Тютюнника. Образ Климка втілює ідеал людини. У маленькій сирітській душі Климко носив стільки доброти, милосердя і співчуття до знедолених і стражденних, що не побоявся в одинадцять літ вирушити в далеку дорогу по сіль, аби тільки до близькій людині — своїй учительці — не померти з голоду. Скільки натерпівся й намучився за свою двотижневу дорогу маленький лицар, скільки разів ризикував бути вбитим, замерзнути десь на полі під копицею — адже йшла війна і заходити в села було небезпечно. Та хлопчик ішов: його вело дорогою поневірянь милосердя. Зовнішність Климка: «Климко йшов босий, у куцих штанчатах, старій матросці, що була колись голубою, а тепер стала сіра, та ще й в дядьковій Кириловій діжурці. Тій діжурці, як казав дядько, було «сто літ», і не рвалася вона лише тому, що зашкарубла від давньої мазути» Риси характеру Климка: а) щирий, добрий, працьовитий; б) мужній, вольовий; в) благородний, чуйний, уважний, турботливий г) винахідливий. Прагнення Климка  а) прагнення навчитися; б) відповідальний за доручену справу; в) шанобливе ставлення до дружби Значення образу Климка а) залишився сиротою, так само як і автор твору; б) виховувався у дядька, який теж загинув від німецької бомби; в) риси характеру.
4,6(44 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ