М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Творче завдання (змістовна, грамотна відповідь оцінюється в ). Напишіть твір-роздум ( 10 речень) за однією з тем:



ü «Потрібно цінувати кожну мить життя» (за поезіями Олени Теліги)

👇
Ответ:
Olyaaa4Kaaaa
Olyaaa4Kaaaa
03.11.2022

Потрібно цінувати кожну мить життя. Ці слова Олени Теліги стають нагадуванням про цінність того, що ми маємо сьогодні. Часто ми панікуємо, розповідаючи про свої проблеми та нещастя, і не помічаємо, як час швидко минає. Але кожна мить, кожна секунда, що прожита, не повернеться назад.

В нашому повсякденному турботливому темпі життя легко забути замислитися і насолодитися простими радощами буття. Теліга нагадує нам про необхідність припинити поспішати та зосередитися на нашому існуванні. Кожна мить може бути сповнена краси, радості та задоволення, якщо ми відкриваємося цьому досвіду.

Часом ми не помічаємо маленьких речей, які роблять наше життя барвистішим і значущішим. Теліга, у своїх поезіях, викликає нас зробити паузу і побачити красу у дрібницях. Проснутися вранці з вдячністю за новий день, подихати свіжим повітрям, бачити усмішку коханої людини — все це речі, які варто цінувати.

Також, Теліга закликає нас цінувати миттєвості, моменти, які неповторні та непередбачувані. Все може змінитися миттєво, тому важливо бути тут і зараз, жити повністю, не відкладаючи радості на потім. Нехай кожна мить стає для нас можливістю виражати свої почуття, впізнавати важливість навколишніх людей і дарувати їм свою любов.

Цінувати кожну мить життя — це також означає вчасно розставляти пріоритети. Витрачати свій час на те, що є дійсно важливим і значущим. Відмовлятися від зайвих турбот, зайвих речей, що заважають нашому щастю. Тільки тоді ми зможемо зрозуміти, наскільки цінним є кожний момент, який ми проводимо вперто, рухаючись вперед.

Цінувати кожну мить життя — це й наша відповідальність перед самим собою. Ми несемо відповідальність за свої вчинки, слова та вибори. Ми не можемо відкладати щастя на потім, бо сьогодні — це все, що ми маємо. І кожна мить, витрачена з розумінням, стає краплею у великому океані нашого життя.

Таким чином, оглядаючись на слова Олени Теліги, ми розуміємо, що в кожній миті ховається неймовірна цінність. Ми маємо навчитися приймати життя в повному обсязі, відчувати його пульс, бути тут і зараз. Цінувати кожну мить життя — це наша здатність відкривати свій розум і серце перед безкрайніми можливостями, які кожен день пропонує нам.

Объяснение:

4,8(20 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
chiigenwjs67
chiigenwjs67
03.11.2022

Твір на тему "Чого навчає мене Захар Беркут прикладом свого життя":

Нещодавно я прочитала чудовий твір Івана Франка "Захар Беркут", у якому розповідається про героїчну боротьбу нашого народу проти ворогів. Захар Беркут - центральний персонаж твору, поважний літній чоловік, схожий на старця. Цей герой є мудрецем з глибоким почуттям патріотизму. Я захоплююсь мужністю, розумом та духовною силою цього персонажа.

Саме Захар створює план знищення ворога. Ним керує любов до рідної землі, волелюбність, почуття обов'язку перед народом та державою. Я вважаю, що Захар Беркут - найкращий приклад справжнього патріота, який доводить свою любов до Батьківщини не словом, а ділом. Я навчилась у цього героя ще більше поважати свою землю та усвідомила, що кожен з нас - невіддільна частина великої та єдиної нації.

4,6(69 оценок)
Ответ:
Gibiskus2
Gibiskus2
03.11.2022
Іван Франко у повісті «Захар Беркут» звертається до сивої давнини. Він хотів показати, що гармонійне співжиття людей виправдане історією, що суспільство, у якому існує рівноправність, витримує будь-які випробування.«Захар Беркут» — героїко-романтична повість про далеке минуле нашого народу. Автор осмислив і показав події ХІП століття, оживив картини героїчної боротьби. Про ті часи, які описав Іван Франко, збереглося мало історичних документів, тому письменник звернувся до народних легенд та переказів. Подібний епізод про знищення монгольської навали і про до сил природи згадується у переказі, записаному від Миколи Гасинця із Закарпаття та в передмові до поеми «Собутка» польського поета
4,8(41 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ