М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Характеристика лісовика в "лісовій пісні"

👇
Ответ:
annashevelina
annashevelina
06.01.2022
Образ лукаша в драмі лесі українки реалістичний. і мова, і поведінка, і зовнішній вигляд — все це типові риси поліського хлопця, все це відповідало поліській дійсності. однак лукаш і не такий, як усі. від природи він наділений поетичною душею, музичним хистом. і це відразу відчула й оцінила лісова царівна мавка. але, на жаль, лукаш не відзначається цільним характером, не зумів надовго зберегти свій поетичний порив. він має співучу душу, але не розуміє, не вміє зберегти скарбів своєї душі. «а що воно таке? » — питає він мавку про ті скарби.драматизм образу лукаша — в його роздвоєності, в його нерозумінні самого себе, в неусвідомлені справжнього щастя, мети життя. під впливом обставин в’яне цвіт його душі, засмоктує буденщина. він сам топче дивоцвіти, які розцвіли весною. роздвоєність натури лукаша відбилася і в його мові. спочатку, коли він був під впливом поетичної душі мавки, своєю красою його мова наближалася до мови мавки. звертаючись до коханої, він говорить: «я вберу тебе, мов королівну, в самоцвіти! » з огрубінням характеру грубішає мова лукаша: «ах, дай спокій! не маю часу… мати все гризуть за » — відповідає він мавці. коли ж вона попросила лукаша заграти на сопілці, він каже: «ет, не пора мені тепер грати». до мавки звертається ще й такими словами: «тепер уже почнеться дорікання». та дівчина не дорікає коханому, ні в чому не звинувачує його, не шкодує, що покохала саме такого, бо «іншого вона б не покохала». мавка тільки сумує, що лукаш «не може своїм життям до себе дорівнятись».за зраду лукаш тяжко карається — лісовик перетворив його на вовкулаку. мавка рятує коханого — і до того приходять прозріння і каяття. але надто пізно. він не може повернути втраченої коханої. від образу лукаша невіддільна постать його долі. це загублена доля, яка колись щастя юнака. наче морок по гаю, блукає загублена доля, шукаючи стежки до минулих днів. але стежки позамітало снігом, залишився тільки гіркий, хвилюючий спомин. образ долі надзвичайно драматичний, він викликає особливий смуток, жаль за втраченим великим щастям, яке ніколи вже не повернеться.
4,5(94 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
345153
345153
06.01.2022

Відповідь:ответ, проверенный экспертом

4.5/5

476

annaburyak777

умный

7.4 тыс. ответов

95.1 млн пользователей, получивших

                   Твір на тему: "Поетизація першого почуття у                                                                        повісті"Вітька+Галя" 

               «Вітька+Галя» - це твір про найприємніше почуття кожного із нас – кохання. Повість сповнена іронії та веселих ситуацій. Пише В. Чемерис про серйозні для підлітків події з гумором, і читач відчуває, що навіть під час життєвих негараздів життєрадісність повинна брати гору.

          Вітька – чотирнадцятилітній парубок, що закохався у дівчинку Галю. Розповівши про своє нове почуття другові, він вирішує діяти і завойовувати кохання дівчини: пише вірші, співає серенади, але все невдало. Проте хлопець не опускає руки, адже він  з оптимізмом сподівається ще досягти своєї мети і завойувати прихильність Галі.

          Протягом життя кожен із нас задається багатьма питаннями з приводу кохання. Як себе поводити, щоб добитися серця любої? Саме твір «Вітька+Галя» до є знайти нам відповідь на це питання. Треба бути тим, ким ти є. Залишаючись собою, Вітька досяг своєї мрії.

            Вітя і Галя відчули смак першого кохання. Можливо, надалі воно переросте у них в справжню любов, або ж залишиться на рівні дружби і буде обпекати душу приємними спогадами. Галя і Вітя – приклад ввічливого та дружнього ставлення один до одного. Сподіваюся, що і моє перше почуття буде таким же сонячним, яскравим, світлим і вічним!

Пояснення:Можеш писати скороченіше:)

4,5(33 оценок)
Ответ:
AsakaKo
AsakaKo
06.01.2022

Французький письменник Антуан де Сент-Екзюпері говорив: “Любов – про неї не сперечаються. Вона є”. З цим, мабуть, згодні всі. Так, є. Але вічне питання, що таке любов, не дає спокою людям. Як її знайти, розпізнати, не помилитися? Мої знання про неї вичитані із статей, книг. Психологи вивчають феномен любові, шукають “формулу любові”, намагаються скласти тест, по якому можна визначити любов, розгадати її таємниці. Успіхи в такому вивченні дуже розпливчаті. Створили навіть наукову класифікацію цього відчуття. Вважають, що є любов – дружба, любов – вдячність, любов – обож нювання, любов – поклоніння, неподілена любов, перше кохання, любов пізня. Але навряд чи хто-небудь може визначити, наскільки така класифікація реальна. Звичайно, більше всього хотілося б зрозуміти, що таке перше кохання. Вважається, що вона буває навіть у дитини, але трапляється в основному в 14-17 років і рідко перетворюється на ту єдину і неповторну, якої жадають всі. Говорять, що перше кохання завжди щире і ніколи не забувається. Це в теорії, а в житті буває по-різному. Наприклад, мої батьки були однокласниками. Вони сиділи за однією партою і почали зустрічатися, ще в 9 класі. А на першому курсі інституту – одружилися. У них народилося двоє дітей – я і мій молодший брат. Мені здається, що у них – дійсно єдина на все життя любов. Вони піклуються один про одного, жаліють, рідко сперечаються. Взагалі мені здається, що вони однаково думають, а іноді навіть говорять одними і тими ж словами.

Це, мабуть, означає, що перше кохання у них стало і любов’ю – дружбою, і любов’ю – вдячністю, і любов’ю – обожнюванням, і любов’ю – поклонінням. Я дуже радий, що вони щодня подають нам приклад ввічливого, дбайливого і люблячого відношення один до одного. Сподіваюся, що моє перше кохання буде таким же світлим, чистим, яскравим, і, звичайно ж, на все життя!

4,6(47 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ