Твір “Мій улюблений фільм – Гаррі Поттер”
Мій улюблений фільм – “Гаррі Поттер”. Цей фільм в даний момент складається з 8-ми частин.
У цьому фільмі головний герой – хлопчик, якого звуть Гаррі. У кожній частині Гаррі намагається здолати Великого чарівника – Воландеморта. 8-а частина закінчується з благополучним для Поттера підсумком. Мені подобається цей фільм тим, що хлопчик Гаррі ніколи не здавався, навіть коли шансу на порятунок не залишалося. Він дуже сміливий і відважний. Також у фільмі актори дуже добре відчули свого персонажа. Всі емоції були як справжні. Здавалося все це відбувалося насправді. Цей фільм цікавий тим, що в ньому йдеться про ті речі, які на жаль можуть статися в реальному житті. Сумні події. Наприклад, в цьому фільмі було багато втрат і розставань. Ще там хороші спецефекти. Ну а найцікавіше в цьому фільмі, це звичайно сюжет і розвиток подій. Нічого не відбувається просто так. Кожна дія веде після себе будь-які наслідки. Там немає зайвих героїв. Всі задіяні в якісь події. sЯ думаю, що цей фільм цікавий не тільки мені, тому що він фантастичний, з містикою. А деяким нудні сірі будні, і щоб хоч трохи їх розбавити люди дивляться фільми (бажано жахи або фантастику). Якби фільм “Гаррі Поттер” знімали в наш час, то тоді він був би не на стільки захоплюючим, тому що зараз у людей сприйняття світу змінюється. У фільмі є багато повчальних випадків. Наприклад, Гаррі довелося перетерпіти багато тяготи життя, а він не здався.
Фільм “Гаррі Поттер” мені дуже сподобався та його варто подивитися, тому що це пізнавально, цікаво і захоплююче!
1) Він поводиться з Журденом, як з обділеною розумом людиною. Вчителю все одно чи буде щось знати Журден, чим довше буде тривати навчання, тим більше грошей отримає вчитель.
2) В момент спіскування з учителем філософії, коли він приміряв костюм. Апогей демонстрації його невігластва - сцена посвяти в "мамамуші".
Обираючи науки для вивчення він керується думкою "дворяни це вивчають, одже і мені треба.
3) Довірливість, неуважність, слідування сліпій мрії, невігластво;
4) Тому що йому застилає очі можливість швидко пробитися в даорянство.
Обдурений герой не викликає співчюття, адже він не хотів навіть слухати доводів рідних людей, що хотіли вберегти його від шахраїв. І ще тому, що він був готовий зректися рідного батька, бо він був міщанином; Журден хотів "продати" дочку за сумнівний титул якогось "мамамуші", про який навіть ніколи не чув.
Объяснение:
Жанр:думка.
Тема:зображення горя і туги молодої дівчини за своїм коханим.
Ідея:спувчуття молодій дівчині,яка тужить (сумує) за коханим.
Основна думка:дівчина,як уособлення жінок,які в часи Шевченка залишалися самотніми у той час,як їхні кохані вирушали на чужину.Вірність жінок у коханні.Здатність померти заради кохання.
Проблематика:відображення життя дівчат,кохані яких йшли на службу і,іноді,не поверталися назад;зображення нещасливого (нещасного) кохання дівчин до козаків.
Художні засоби:
- епітети:вітре буйний,синє море,чорних хвилях,червоною калиною,чужім полі,чуже сонце.
- метафори:вітре буйний!ти з морем говориш;спитай синє море(звернення до вітру);воно скаже,синє море,де його поділо;
"Тече вода в синє море"
Жанр:думка.
Тема:пошуки долі молодого козака;зображення туги козака за рідним краєм,за своїми батьками,дівчиною.
Ідея:співчуття козаку,який сумує за рідним краєм.
Основна думка:найголовнішим місцем на Землі є рідний край,домівка;головними людьми:батьки,кохана дівчина.Коли ти позбуваєшся(покидаєш) їх - починаєш за ними сумувати,почуватися самотнім,нещасним.
Проблематика:показ нещасливого життя козаків;співчуття козакам,які знаходяться далеко від дому,Батьківщини;проблема батьків і дітей(?).
Художні засоби:
- епітети:синє море,серце козацькеє;
- метафори:грає море,думка говорить.