М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Мини твир за що ми повинні любити свою маму

👇
Ответ:
толстыи
толстыи
19.05.2020
Найдорожчий у світі людина - це, звичайно , мама. Адже мама завжди ніжна до своєї дитини , завжди уважна . Хто знає , скільки болю і любові може вмістити в себе материнське серце ! Адже коли хворіє дитина , мама завжди і співчуває , і лікує , і навіть хворіє разом з ним. А коли діти виростають , то всі їх болі дорослого життя мати ділить з ними.
Матері супроводжують нас усе своє життя. І навіть на порозі смерті турбується не про себе - про нас , її дітей . Сила материнської любові перемагає будь-яку відстань . І де б ми не були , їх занепокоєння , їх молитви зберігають нас від життєвих негараздів.
Мама - саме та людина, яка своїм прикладом вчить ніжності і вірності , любові до ближнього.
Дівчинка переймає від матері все , навіть маленькі звички. А хлопчик вчиться у неї тим правилам , які згодом стануть його життєвим кредо: поважати старших , не ображати слабших , вчитися тому особливому відношенню до жінки , яке пронесе через усе життя. Кажуть , що навіть дружин собі такі хлопчики вибирають дуже схожих на своїх мам.Скільки матерів проводжало сина чи доньки в дорогу , в далеку дорогу , без надії побачити коли-небудь , але завжди очікували на порозі . Материнське житло - це будинок , де ми завжди бажані гості .Мама може пробачити все , навіть коли закон і люди пробачити не можуть. І в цьому теж велика сила материнської любові.Для матері її дитина - найкращий у світі. Так говорить народна мудрість. І це справедливо. Адже тільки мама може побачити свою дитину таким, яким він повинен і міг би бути . І ми , діти , ніколи не повинні забувати своїх матерів. Мами наші заслуговують постійної уваги і розуміння , а не тільки листівки та квіти у свята. Ми повинні берегти наших мам. Адже коли їх не стане , хто буде оберігати нас?
варіант 2
Мама . Згадайте , коли ви бачили рідну неньку без роботи? Я свою - ніколи. Жодної хвилини , не відаючи відпочинку , мамині руки знаходять роботу. То вона щось вишиває , то готує тісто для пирога чи хліба , то щось пере або просто поправляє на столі скатертину.Мамині руки завжди пахнуть чимось . Свежевистіранного і щойно випрасуваною білизною , або пшеничним борошном і гарячим хлібом , або кропом з петрушкою і терпкою бадиллям огірків , яблуками , а то просто осіннім полем , або снігом , чи першими весняними бруньками.Мамині очі. Вони , постійно освітлені зсередини м'яким живим сяйвом , наче видиме вираження її душі. Це погляд самої щирості , самого добра. Здатність робити добро , вловлювати красу рідної землі дано далеко не всім людям . Але мені здається , що моїй мамі ця риса характеру властива.« Дурний і радість поверне в горі , розумний і в горі втішиться » , - чув я від неї багато разів.Її обличчя , як соняшник до сонця , завжди повернене до радості , до діяння добра. І я сам також ще з дитинства жадібно вловлював красу навколишнього світу. Як радіємо всі ми , коли після довгої , важкої зими приходить весна! Кожен її крок - як перемога. « Багато людей живуть заздрістю , вигодою , злом , - казала нам в дитинстві мама. - Чи не радіють ні весні, ні пташиному гомону . І тому очі в них каламутні , тухлі . Вони як сліпці , а зі сліпого що можна взяти ? »Мама моя вчила мене з дитинства поважати людей , тому що від того , як ти ставишся до оточуючих , залежить і їхнє ставлення до тебе . Вона навчила працювати так , щоб приносити радість собі та іншим . Вона навчила мене доброті , людяності , чуйності .Мамин власний приклад теж багато значить для дитини. І я , дивлячись на маму , яка завжди в роботі , навчився не витрачати даремно свій час , а творити якісь , нехай і маленькі , але добрі справи : допомагати мамі , захищати молодших , поважати старших .Я вдячний своїй мамі , бо все добро , що я маю , - від неї .Вы ведь любите свою маму? Конечно, любите. Потому что она Ваша мама, дала Вам жизнь, заботится о Вас. Дальше - всё хорошее из Вашей жизни. Пиши про то что било с вами ! 
4,4(99 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
миша1135
миша1135
19.05.2020
Коли люди живуть у великих злиднях, господар по-тваринному наживається. Він каже, що й «війна на щось придається». Свої чорні справи він робить вночі, як злодій, коли все село спить. Коли люди навколо голодні, вони з дружиною «добре їдять». Грошей у нього дуже багато: ящик, у якому колись були гранати, уже майже заповнений грішми, а з голодними він і не думає поділитися. Нащо йому стільки грошей? Виникає питання, чому здоровий чоловік не на війні? Мабуть, хитрістю вдалося викрутитися. Цей чоловік страшніший ще й тому, що не поважає навіть своєї дружини. Ніколи лагідно не заговорить до неї. Він гроші їй не дає, а тиче під ніс. А коли втратив багатство, то звинуватив у цьому жінку й кинувся на неї з кулаками. Тисячі жінок і дітей у місті слізьми вмиваються, з голоду пухнуть, а господар коптить сало й м’ясо і продає таким самим, як він. Він хоче наскладати стільки грошей, як в банку. «Бог знає, коли буде друга війна»,— каже він жінці. «Мишка» характеристика мишки Мишка відмовилася жити в хаті своїх господарів, бо там панували скупість, ненажерливість, безсердечність. Здорові, сильні люди забули про честь, взаєморозуміння, милосердя. А мишка добре розуміє, що від зла ще ніколи й ніде добре не вродило. Вона піклувалася про своїх дітей і боялася, щоб «не навчилися брехати, як люди, тому й покинула хату, краще вже жити надворі». Мишка всі події пропускала через своє серце, їй шкода голодних городянок, ненагодованого немовляти. Вона вміє розрізняти справжні і несправжні цінності. Риси характеру мишки — справедлива, добра, чуйна, здатна до співпереживання, зневажливо ставиться до жадності, брехні, підступності.

Джерело: http://dovidka.biz.ua/bogdan-lepkiy-mishka-harakteristika/ Довідник цікавих фактів та корисних знань © dovidka.biz.ua

4,5(15 оценок)
Ответ:
larisa114
larisa114
19.05.2020

П’єса Івана Карпенка-Карого «Сто тисяч» розповідає цікаву історію про низькі людські почуттях і якостях. Як зрозуміло з самої назви твору, найголовнішою мотивацією для головного героя твору є тільки гроші. Герасим Калитка був дуже жадібним, не мав нічого більш важливого в своєму житті, ніж збагачення. В цілому цей образ був досить характерним для того часу. Тоді справді гроші і земля були надзвичайно важливими для людини і її успішного життя.

У відповідності до змісту твору, Герасим Калитка дуже любив дві речі – гроші та землю. У творі наведено величезна кількість прикладів того, як він все це любить і наскільки він жадібний у зв’язку з усім цим. Він докоряв своїх слуг за зайвий з’їдений ними шматок хліба, хотів одружити свого сина на багатій дівчині, яку син не любив. Він був жадібний навіть по відношенню до власної дружини, яка просила дати їй коней, що добратися до міста. Більше того, Герасим Калитка був готовий на будь-які хитрощі і навіть на незаконні дії, щоб хоча б трохи збагатитися. Одного разу до нього в гості прийшов єврей і запропонував за кілька тисяч справжніх грошей купити сто тисяч грошей фальшивих, які неможливо розпізнати. Герасим був настільки жадібний, його свідомість було настільки помутнілою, що він погодився на цей очевидний обман. Крім того, йому були сильно потрібні гроші, щоб дати їх у борг під заставу чужої землі Смоквина, а потім витребувати цю землю собі. На жаль для Герасима, сто тисяч, видані йому євреєм, виявилися простими папірцями, а тому він не зміг купити землю Смоквина, та й видані єврею гроші були втрачені.

Немає жодних сумнівів у тому, що навіть якщо б афера Герасима Калитки виявилася успішною, щасливою ця жадібна людина ніколи не стала би. Вся проблема в тому, що людська жадібність просто не має меж. Якщо людина жадібна, вона ніколи не заспокоїться. Помилково вважати, що багаті люди не можуть бути жадібними, тому що у них багато грошей. Навпаки, якщо людина багата, значить, гроші для неї дуже важливі. А це в свою чергу говорить про те, що вона їх надзвичайно цінує і ні за що не віддасть і не поступиться будь-кому іншому ні за яких обставин.

Можна з упевненістю говорити про те, що Герасим Калитка не заспокоївся б, якби отримав землю Смоквина. Більше того, ця удача зробила б його ще більш жадібним до грошей і до землі. Він би відчув, що у нього все виходить, що всі його афери проходять, а тому продовжив би шукати можливості наживатися на оточуючих. Я думаю, що невдача Герасима повинна була послужити йому уроком і показати йому, що гроші і земля можуть зіпсувати людину.

4,8(10 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ