Нещодавно на уроці світової літератури ми прочитали чудовий твір під назвою "Пурпурові вітрила". Це захоплюючий твір О. Гріна, який змушує нас, читачів, повірити у любов та щастя. Головна героїня твору - дівчина Асоль, яка жила зі своїм батьком-моряком. Дівчина мала мрію про те, що колись за нею приїде принц на кораблі з пурпуровими вітрилами. Але всі навколо думали, що вона просто божевільна та дурна.
Проте все сталось так, як мріяла дівчина - Асоль зустріла свого коханого Грея, який зумів протистояти пліткам про неї. Грей все ж приїхав за нею на кораблі з пурпуровими вітрилами. Мені здається, що цей твір підносить поняття мрії, змушує повірити, що все те, чого так сильно хочеться тобі або твоїм близьким - обов'язково здійсниться.
Объяснение:
- Привіт Федько ,як ся маєш?
- Добре , а що це ти з велосипедом ,можна покататись?
- Звісно , а ти навчиш мене кататись ?
- Так,велосипед — дуже зручний вид транспорту. І хоча здається, що навчитися кататися на ньому досить просто, насправді, на оволодіння цим мистецтвом доведеться витратити багато сил. Крім цього навчання їзди на велосипеді вимагає великого бажання як з боку тренера, так і з боку учня. Навчити кататися на велосипеді можна і дорослого, і дитину, але діти зазвичай менш схильні до різних страхів, менш закомплексовані, і, в той же час, більш одержимі бажанням чогось навчитися, тому їх навчання пов’язане з набагато меншими витратами.Для того, щоб навчитися їздити на велосипеді, потрібно, перш за все, добре вміти тримати рівновагу. За почуття рівноваги у людини відповідаєвестибулярний апарат — частина внутрішнього вуха, яка дозволяє в будь-який момент часу визначати положення тіла в просторі і вносити відповідні корективи в траєкторію руху. Вестибулярний апарат — це основна система, що відповідає за відчуття рівноваги, крім неї існують ще дві інших — м’язова і зорова системи. Для того щоб добре керувати своїм тілом, потрібно мати міцні м’язи, а тому в утриманні рівноваги беруть участь практично всі групи м’язів, для управління велосипедом людина повинна бути в хорошій фізичній формі. Однак не треба думати, що вміння тримати рівновагу — це талант, який дається не кожному — за до спеціальних фізичних вправ його можна легко розвинути.
Минуло декілька днів і Олесь навчився кататись , завдяки Федьку.
Всі канікули у Олеся минули весело ,з друзями.