ответ:Гроші... Для когось вони відіграють важливу роль, хтось має скромні грошові потреби, але, звичайно, без грошей обійтись неможливо.
Любов до грошей — ось що об'єднує персонажів п'єси Карпенка-Карого "Сто тисяч". Герасим Калитка, сільський багатій, прагне на всьому заробити і наскладати якомога більше грошенят. Він жорстоко експлуатує наймитів, шкодує для них шматка хліба і поступово втрачає ознаки нормальної людини.
Мріє про гроші і кум Герасима Савка. Він гадає, що "без душі, мабуть, легше, як без грошей", тому навіть готовий продати душу чорту, аби розбагатіти. Куми стають компаньйонами у придбанні фальшивих грошей, бо Калитка сам боїться йти на махінації. Зв'язавшись із кумом, Калитка бачить страшні сни: "Снилось, що кум гроші однімав". А коли компаньйонам приходить час ділити гроші, в руках у Савки з'являється ніж, бо Герасим намагається обдурити його.
Прагне до збагачення і копач Бонавентура. Цілими днями він тільки й займається тим, що копає землю, сподіваючись знайти скарб. Невідомий теж прагне отримати якомога більше грошей, хитро обдурюючи зажерливих багатіїв. Калитці подобається пропозиція Невідомого щодо придбання фальшивих грошей, він робить висновок: "Єврей — то діло, а Копач — морока!" Хитрий селянин намагається надурити єврея, але шахрай виявився хитрішим, підсунувши Калитці чистий папір.
Карпенко-Карий у своїй комедії яскраво показав нам, наскільки згубним для людей може бути вплив грошей. Він висміяв і засудив пороки суспільного життя й хиби в характерах людей, які полюбляють тільки гроші й заради них готові піти на будь-який злочин.
Объяснение:
Але найбільше мені сподобався хлопець Толя. Його вчинки мене дуже вразили. Я пам`ятаю, як він дуже любив читати. Коли він читав Миколу Гоголя "Тарас Бульба", то він уявляв себе запорожцем. Йому так сподобався цей твір, що він вночі навіть сидів із свічкою і читав в ліжку. Мама навіть його сварила за пропалену подушку.
Також мені сподобався його вчинок із жабенятами. Він мене настільки вразив і показав на, що здатна людина заради великого розіграшу. Коли він підійшов до Олі із жабою в роті і хотів виплюнути на неї, то тоді випадково підійшов до них Павел Сергійович. Толя не міг зробити це при вчителі, і мусив ковтнути жабу, і після цього він став відомим на всю школу.
Ось таким мені сподобався твір "Блакитна Дитина"