М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Дуже треба до завтра скласти гумореску про шкільне життя або про пригоди на канікулах або під час подорожі,и ще взаемостосунки в сімї,на 1 сторінку або на 2 з половиною,дуже треба іть будь ласка!

👇
Ответ:
systemka470
systemka470
22.03.2023
Причепились до студента Лихо та біда: Неборак англійську мову Втретє вже склада. Треться, мнеться,посміхнеться — Не ж плач. І чого б я посміхався? — Злиться викладач. — Ви, до речі, хоч це слово Скажете мені? Як «сміятись» по-англійськи? Знаєте чи ні? А студент повісив носа, Важко так зітха: Як сміятись по-англійськи? Так же: ха-ха-ха!
4,5(58 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
lord50
lord50
22.03.2023

ответ:

нас людей руйнуть слова від тих від кого мі це не хотіл б чути,це наші рідні. але іноді таке трапляється ,що вони нас кривдять цим .

объяснение:

буває так що вони навіь цього і не помічвють але ми встрачаемо віру в себе . це все йде з дитинста ,коли ти щось не зрозумів на уроці а вчителька ора на теб при всіх , агов! зупинись ! так не треба робити ти не знаеш кім буде вона чи він а ти вже принижуєшь при всіх це боулінг! потім ця маленька дитина стає дорослою , воно памята як вчителька казала,

-ти нічого не вмієш! не розуміеш! не будеш вчится будеш двірником првцювати

і ось дитина уже доросла а вона не впевнена у собі , а чому

томущо її в дитинстві зруйнували цими словами. не будьте такими

ви не знаєтее ким буде дитина але вже руйнуете життя словами .

4,7(27 оценок)
Ответ:
kutcaki
kutcaki
22.03.2023

Творчість відомого українського письменника Б. Харчука вчить кожного з нас виховувати в собі бережливе ставлення до оточуючої природи, до її краси. Його твори здатні з самого дитинства прищепити читачам риси доброти, чуйності і відповідальності за оточуючий нас світ. Частіш усього ми бачимо непорозуміння людей до тих, хто знаходить підтримку і порозуміння саме у природі. На основі прочитаних мною творів я маю змогу зробити висновок, що людина і природа міцно і назавжди взаємопов’язані друг з другом. І тому ми повинні сприймати оточуючу нас природу не тільки очима, а й серцем і душею.

 

Ми повинні наслідувати справі героя творів Б. Харчука та робити все, що є в наших силах для збереження природи, для її розуміння і для найбільшого з нею зближення. Ніколи не слід знищувати рослинний світ, ніколи не слід ображати тварин, бо все те, що нас оточує у житті – теж живе. Прикладом для нас може служити Планетник – герой однойменного оповідання Б. Харчука, про якого він написав: «Він ніколи не зривав листя, не ламав гілля, старався не толочити постолами трави – усе живе, усе для чогось призначене. Навіщо ж його мучити й нівечити?». Про це ж саме говорить багато повір’їв та народних легенд українського народу, які досить часто зустрічаються у творах письменника.

 

Для більшості творів Б. Харчука притаманна думка про збереження природи і її краси, і саме цю думку ми ніколи не повинні забувати, зробивши прикладом для себе і своїх вчинків героїв творчості письменника. Для того, щоб стати гідним членом нашого суспільства, «щоб жити і вдосконалюватися — піднятися до краси і сили природи, до волі і єдності».

4,7(19 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ