М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Душевна краса дівчини селянка за пєсою і. котляревський на завтра надо

👇
Ответ:
Пакета
Пакета
08.06.2020

Вона мужня, рішуча з тверезим поглядом на життя. Наталка добре усвідомлює нерівність між бідною селянкою і багатим возним. «Ви пан, - говорить Наталка возному, - а я сирота; ви багатий, п я бідна; ви возний, а я простого роду». Ця розмова показує, що солянська дівчина розумніша за хитрого «юристу». Наталка не лише кохає й страждає; вона здатна захистити свою гідність, нона бореться за здійснення своїх мрій, за своє щастя. Ось чому розмова її з матір’ю про женихів показує її здатність до глибокої критичної оцінки людей.

4,5(73 оценок)
Ответ:
karinaandreevozb5ha
karinaandreevozb5ha
08.06.2020

Це, я так розумію, за п'єсою "Наталка Полтавка?" тоді ось: 

Головною дійовою особою  п'єси "Наталка Полтавка"  є звичайна українська дівчина Наталка. Вона проста, роботяща й чесна. Сама про себе вона каже:"Дівка проста, не красива, з добрим серцем, не спесива"(я точно не пам'ятаю бо це вчила роки 3 тому) тобто вже тут ми можемо бачити, що Наталка не ставить себе вище за інших, вона звичайна дівчина яка своєю найбільшою красою вважає добре серце. ЇЇ образ сприймається через її вчинки й манеру говорити. Вона співає дуже багато пісень, говорить звичайною мужицькою мовою. Це до й висловити свої  почуття, а нам більш детально зрозуміти її образ. Наталці дуже важко пійти наперекір матері, яка бажає дочці счасливого та заможнього життя, але джля Наталки кохання вище за всі матеріальні блага.

Висновок -  Як бачимо, Наталка добра й проста дівчина, яка не гонеться за грошима чи славою, для неї головне кохання, спокій в родині, тобто те, що зветься звичайним людським щастям. 

 

4,7(73 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Nikol3001
Nikol3001
08.06.2020


Вчитель Василь Митрович зайшов у клас і побачив, що діти оточили Олександру, доньку писарчука-пропійці. Її подружка, весела й сита Пріська, стверджувала, що Олександра вкрала її хліб, і що це стається не в перше. Школярі хотіли, щоб злодійку вигнали зі школи, але вчитель наполягав у всьому розібратися. Олександра не хотіля спочатку розповідати правди, плакала, але потім зізналася. На питання вчителя, чого вона так вчинила, вона розповіла, що хотіла їсти, а батько додому не приносить. Вчитель привів Олександру додому, а коли повернувся в клас, діти наполегливо простягали йому їжу для Олександри. Але дівчина не хотіла їсти і все плакала. Коли читали молитву перед початком науки, вчитель непомітно ввів дівчину у клас.

***

Олександра довго соромилась глянути вчителю в вічі. Але діти не нагадували школярці про крадіжку, а навпаки - приносили їй їжу. Але дівчина рідко брала її. Вона скоро здасть останній екзамен і вийде зі школи розумною людиною.

4,7(31 оценок)
Ответ:
Ягрь
Ягрь
08.06.2020
Ця розповідь розповідає нам про вірну та веселу дружбу, про двох хлопчаків Яву та Павлушу. Про їхні витівки можна розповідати безскінченно. Ці два байдикуваті хлопчаки, ніколи не сиділи на одному місці. Вони завжди розробляли якийсь план, аби щось утнути. Звичайно автор, зображує чимало, по-справжньому смішних ситуацій. Ось наприклад: хлопці захотіли вирити метро між станціями " Клуня " та " Крива груша ", або зробити бій биків ( Де биком була корова Контрибуція, яка зовсім непіддавалася хлопцям ). Напевно девіз повісті - це справжня дружба, без якої ніхто не зміг існувати. Автор допомагає нам зрозуміти що друзі - це назавжди!
4,4(27 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ