М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

1."кайдашева сім'я"за жанром-це: а)історичний роман б) соціально-побутова повість в) пригодницька повість 2.іван нечуй-левицький працював у жанрі: а)поезії б)прози в)публіцистики 3."хіба ревуть воли, як ясла повні "-це: а) сентиментальний роман б) історичний роман в) соціально-психологічний роман 4."пропащею силою" у романі "хіба ревуть воли, як ясла повні " виступає: а)чівка б)максим в)мирон гудзь 5.у романі "хіба ревуть воли,як ясла повні " порушено проблему: а) захисту рідного краю від загарбників б) ролі інтелегенції серед народу в) долі селянства у пореформений період 6.нечуя-левицького"колосальним,всеобіймаючим оком україни"назвав: а)а.о. білецький б) м. рильський в) і. франко 7.персонажами повісті"кайдашева сім'я " є: а) микола джеря б)омелько і маруся в)карпо і лаврін

👇
Ответ:
dima3693
dima3693
09.04.2022
1.Б 2.Б 3.В 4.А 5.в 6.в 7 в,б
4,7(2 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
KarinaZinovets
KarinaZinovets
09.04.2022

Дума про Марусю Богуславку» є перлиною українського народного епосу.

У ній йдеться про те, як у турецькій неволі уже тридцять літ перебуває сімсот козаків. Одного разу до ув’язнених прийшла «дівка-бранка, Маруся, попівна Богуславка» і запитала, чи не знають вони, який сьогодні день «в землі християнській».

Невольники, які тридцять літ «Божого світу, сонця праведного» не бачили, звісно, знати не могли. Тоді Маруся повідомила, що «завтра святий празник, роковий день великдень». Вона просила козаків не лаяти, не проклинати її за те, що нагадала про празник.

Объяснение:

4,6(87 оценок)
Ответ:
GorunovaSasha
GorunovaSasha
09.04.2022

«Худо́жник» — повість Тараса Шевченка російською мовою, написана 25 січня — 4 жовтня 1856 р. у Новопетровському укріпленні. У повісті «Художник» Шевченко продовжує розробляти тему долі талановитого кріпака, започатковану ним у повістях «Варнак» та «Музыкант».

За жанровими особливостями, принципами зображення, характером типізації повість має складну структуру. Мемуарні елементи органічно співіснують у ній з елементами епістолярного жанру та нарису.

Перша частина — виразно автобіографічна й мемуарна; розповідь ведеться від особи художника, в образі якого можна впізнати риси й учинки реального Івана Максимовича Сошенка. Образ героя — спершу обдарованого кріпака-малярчука, згодом — молодого художника, захопленого мистецтвом і життям мистецької богеми, — суто автобіографічний (з деякими елементами художнього домислу) у першій частині.

У другій — риси автобіографізму властиві психологічній «біографії» героя, тоді як історія фатального одруження й трагічна розв'язка домислені на основі реальних фактів з життя декого з колег-художників; відбилася тут і романтична ідея всеохопного служіння божественному мистецтву. Спогади Шевченка подаються у формі листів героя про навчання в Академії мистецтв, про мистецьке життя у тогочасному Петербурзі.

Объяснение:

4,5(54 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ