Нехай підождуть невідкладні справи!
На сьогодняшній день дуже багато людей спішать кудись не розуміючи того, що в цій спішці вони втрачаюють саме найдорожче і перестають помічати те, заради чого дійсно варто жити на цьому світі. Мало хто з нас останнім часом дійсно задумувався і звертав увагу на те, яка красива погода, який насправді мелодійний ранковий спів пташок і так далі.Люди так стараються встигнути все що забувають про те, що деколи потрібно просто зупинитись на хвилинку, відкласти усі свої невідкладні справи і просто видихнути. Видихнути і озирнутися можливо в цій спішці за чимось високим вони втратили щось дороге. Насолоджуватися моментами на нинішній день стає все ваще. Чим старше ти стаєш, тим все складніше відчувати ці пориви щастя і задоволення від таких простих речей які нам піднімали настрій і робили щасливими в дитинстві.
Як мало часу сьогодні через своі невідкладні справи люди приділяють своїм батькам, бабусям і дідусям. Ці старі люди просто страждають від самотності і почувають себе надзвичайно самотніми.
Отже, нехай всі невідкладні справи почекають, адже в світі є так багато цікавих і дійсно важливих речей які як ніколи потребують вашої уваги і часу. Насолоджуйтеся цими короткими переривами між спішкою за невідкладною роботою і живіть на повну.
Зі слів великої і знаменитої української песьменниці Ліни Костенко: “Нехай підождуть невідкладні справи. Я надивлюсь на сонце і на трави. Наговорюся з добрими людьми…”, можна зрозуміти що наш час вартий більшого.Загалом, людям вартує більше вільного часу приділяти таким простим речам як відкрита розмова з своїми рідними та близькими, адже нажаль вони не вічні, такоє варто як омога більше насолоджуватися яскравими і миловидними багатствами природи, адже вона того дійсно варта.
Відповідь:
Тугар Вовк майже все своє життя прожив як боягуз. Він понад усе любив владу, гроші і власне життя. Вся його життєва філософія зводилась до одного. "Життя — дорога річ, і за ніякі скарби його не купиш", - так казав Тугар Максимові, коли той потрапив у полон. "Все ж таки життя краще, ніж смерть!" - а це слова Тугара Вовка до бегадира Бурунди, коли вони зрозуміли, що потрапили у смертельну пастку в тухольській долині. Заради власного життя, влади Тугар не один раз зраджував: руських князів, коли потрапив у полон монголів при битві на річці Калці; тухольців, коли привів до них у село монголів; та й самих монголів, коли в останню мить свого життя врятував Максима від меча Бурунди.
Пояснення: