М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Есть ли смысл в нашей никчемной жизни? если есть то напишите мини-сочинение на данную тему.

👇
Ответ:
Карисёнок
Карисёнок
14.01.2020
Есть ли смысл в нашей никчёмной жизни???На этот вопрос можно ответить неоднозначно,так как каждый видит свою жизнь как в чёрном,так и в белом цвете.Если человек живёт ради когото,для когото,то и смысл жизни есть.Тогда и жить хочется,любить,жалеть,заботиться,а если относится ко всему негативно,то и смысла в жизни то и нет.Каждый из нас выбирает свой путь и идёт по нему,ну а если сворачивает не в ту сторону,жизнь всегда предупреждает его об этом и даёт шанс исправить свои ошибки.Жить нужно так,чтобы не было стыдно потом за свои поступки,тогда и жизнь никчёмной не будет.
4,5(100 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
dasha34presnova
dasha34presnova
14.01.2020

Объяснение:

Своєрідність літературного процесу цього періоду полягає в тому, що молоде покоління українських письменників, розквіт творчості яких припадає на цей період, під впливом соціально-культурної ситуації в Україні і нового досвіду європейських літератур дедалі більше усвідомлює обмеженість критичного реалізму, необхідність змін, відходу від традиційних проблем і форм їх зображення.

Визрівали протест проти натуралізму, вузького тянства, «грубого реалізму», бажання якось наблизитися до новітніх течій європейської літератури, зруйнувати стереотипи і нормативи реалістичного побутописання.

Це період народження нової реалістичної літератури, що живилася ідеалами наукового соціалізму і вела боротьбу проти тянства, що вироджувалося, проти декадентства і «чистого мистецтва».

У цей період в усіх європейських літературах розпочиналося становлення модернізму — художньої системи, принципово відмінної від художньої системи критичного реалізму і яка характеризується розмаїттям художніх методів та стилів. Перед письменниками стояло завдання осмислити кризу в соціальному середовищі та мистецтві і віднайти шляхи подальшого розвитку культури.

Потужним поштовхом для розвитку літератури стали революційні роки, які сколихнули суспільство. Український народ, а з ним і його література ввійшли в нову добу. То була справді велика історична доба. Народ, усвідомивши свою силу, став, за висловом Михайла Грушевського, «на порозі Нової України».

Вперше за довгі сторіччя українська книга вільно зустрілася зі своїм читачем. Розвиваються преса і журналістика. Упродовж чотирьох бурхливих років національно-державного відродження сформувались основи цілого ряду літературно-мистецьких шкіл і напрямків, серед яких і ті, що не вичерпали себе й сьогодні: революційні романтики (В. Еллан, В. Чумак), неокласики (А. Кримський, М. Рильський, П. Фили-пович, В. Отроковський), символісти (Я. Савченко, Д. Загул, В. Кобилянський, В. Ярошенко), футуристи (М. Семенко), кларнетисти (П. Тичина, Аркадій Казка, В. Свідзінський, О. Слісаренко).

Лесь Курбас заклав новий експериментальний «Молодий театр», що пізніше вилився в блискучу добу «Березіля». Тріумфального піднесення здобув національний дореволюційний реалістичний театр під керівництвом Миколи Садовського.

Засновано Українську академію наук. Закладаються Академія Мистецтв та Архітектурний інститут. Починає працювати ряд видавництв: «Сяйво», «Шлях», «Дзвін», «Друкар», «Ґрунт», «Криниця» та інші. Виходять літературно-критичні місячники та альманахи: «Літеатрально-науковий вісник», «Шлях», «Універсальнийжурнал», «Нашеминуле», «Літературно-критичнийальманах», «Книгар», «Музагет», «Наша думка», «Мистецтво», «Зшитки боротьби», «Гроно» та інші.

4,5(81 оценок)
Ответ:
олька9992
олька9992
14.01.2020
Доброта – це позитивна якість, якою повинен володіти кожна людина на планеті земля. добра людина завжди надасть тому, хто її потребує. в голод люди ділилися останнім шматком хліба. люди кров, щоб хворим у важку хвилину; діляться дахом з залишилися без житла. ось це справжня доброта.  нещодавно в японії стався сильний землетрус і цунамі, що постраждали тясячи людей. багато країн відразу ж відгукнулися на їхню біду, в тому числі і росія. відправляли в японії рятувальні загони, медикаменти, продукти, одяг. недарма народна мудрість говорить: «доброта врятує світ» .  люди здавна вважали, що добро – це одна з важливих якостей. навіть у народних казках добро перемагає зло.  ласкаво може замінити подарунок на свято, хворому швидше подолати хворобу, підняти настрій сумний момент.  в даний час все менше і менше людей, які мають добротою. все більше байдужих, егоїстичних. людина байдуже ставиться до проблем і бід інших людей. адже всі зайняті своїми справами, своїми турботами. телефони, комп'ютери замінили людське спілкування. техніка зробила людину залежною.  дійсно, сьогодні, у вік, коли машини виконують сотні операцій і замінюють десятки людей, постає як першочергова проблема душевної теплоти. тому необхідно частіше замислюватися над цим, бо треба бути добрішими один до одного, слухати, відчувати душі інших, не проходити повз людей, що кличуть на . погано, коли люди, прагнучи до власного благополуччя, забувають про те, що існують, живуть вони в цьому світі не одні, що кругом теж люди, про яких треба думати, з якими необхідно рахуватися. а. п. чехів говорив: "поспішайте робити добро".
4,8(89 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ