М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Нужно придумать план к россказу гуси лелбiдi летять!

👇
Ответ:
Camilla007
Camilla007
27.05.2020
Гуси лебеды летять Розділ1 1 Лебеді-принесли життя 2 Розмова з дідом 3 Розваги дітей 4 У церкві 5 Безчобіткові роздуми 6 Майстер на всі руки 7 Життєрадісний дядько Микола 8 Звістка від батька 9 Улісі Розділ2 1 Хитрування з каганцем 2 Вигатка Михайлика 3 Розмова між дядьком Миколой і Володимиром 4 Надія на книги 5 Розмова між дядьком Юхримом і Миколой 6 Свекор показує міністра Михайликові 7 Розмова Михайлика з міністром 8 Договір з Юхримом 9 Зясовується пропажа Розділ3 1 Літо прийшло 2 Розмова з Марянкой 3 Дорога в Якилівськ 4 Циганська покупка коня 5 Знайомство з Любою 6 Розповідь Михайлика про машину 7 Розмова з Любою 8 Приїзд додому 9 Ніч перед рибалкою Розділ4 1 Розмова між Петром і Михайликом 2 У пошуці книги 3 Незрозуміла наука книги 4 Політична діяльність Шевка 5 У пошуках роз’яснень з книги «Космографія» Розділ5 1 Наука дядька Миколи 2 Чарівне збирання грибів 3 В гостях у попа 4 Розмова з дядьком Себастіяном Розділ6 1 Зустріч з Трофирієм 2 Лихий випадок 3 Розмова між Себастіяном і Трофирієм 4 Пильний Юхрим Бабенко 5 Сперечання між Юхримом і Себастіяном Розділ7 1 Зустріч з трьома невідомими 2 Загорілася надія у серці 3 Горе входить на поріг Розділ8 1 Зустріч з Любою 2 Зазирнула радіть в хату 3 Мрія Михайлика збулася 4 Радість у душі без «чобітка» Розділ9 1 На все є свої причини 2 Гіркі хвилини у житті 3 «Ліцедійство» в театрі 4 Думки на особливостями жанри 5 Чудова Марянчина новина 6 Лебеді над дитинством летять
4,4(50 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Fadasa
Fadasa
27.05.2020

Бароко (від італ. Ьагоссо — вибагливий, химерний, перлина неправильної форми) — художній напрям у європейській культурі й мистецтві XVI ст. (в Італії) до кінця XVIII ст. Батьківщина бароко — Італія (Рим, Мантуя), меншою мірою Венеція і Флоренція (тут є перші зразки бароко в архітектурі, скульптурі, живописі).

Засновник бароко в Італії —

Мікеланджело Буонарроті.

Головну увагу мистецтво бароко приділяло пристрастям і відчуттям людини, поєднанню реального та уявного, бажанню насолоджуватись дарунками життя, мистецтва й природи.

Основні риси стилю бароко — парадність, урочистість, пишність, динамічність.

Провідною ознакою XVII ст. стає бурхливий розвиток не тільки літератури, а й науки та техніки. Наука відокремлюється від інших сфер духовної діяльності людини, зокрема і від художньої творчості. Для того щоб уявити досягнення в різних галузях тогочасної науки, досить пригадати такі імена, як Галілей, Ньютон, Декарт, Кеплер. Водночас XVII ст.— це період подальшого активного поширення світових релігій, серед них і християнства.

4,5(90 оценок)
Ответ:
AMORVL
AMORVL
27.05.2020

Відповідь:

Лови)

Пояснення:

Нещодавно на уроці української літератури ми познайомились із твором Ніни Бічуї "Шпага Славка Беркути", у якому розповідається про наших однолітків, їхню дружбу та ворожнечу. Славка та Юлька важко назвати друзями. Вони сидять за однією партою, мають приятельські стосунки. Проте Юлько виявляє неприязнь, а Беркута робить усе, щоб підтримати сусіда за партою. Наприклад, хлопець ділиться шапкою, адже переймається, щоб Юлько не захворів.

  Трохи згодом їхні стосунки зазнають радикальних змін. Хлопці навіть починають справжню битву через заздрість та образу. Хоча Юлько видається нам негативним персонажем, він є просто заручником ситуації. Хлопець росте без підтримки батьків, немає дружньої підтримки. А без дружби, як відомо, життя неповноцінне. Самотньо жити без близької людини, адже добре слово друга може зцілити й підтримати. Тож цінуймо близьких людей, адже вони того варті!

4,5(78 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ