Відповіді:
1. Б; 2. В; 3. Б; 4. Б; 5. В; 6. Г
Середній рівень:
1. Новела - це невеликий розповідний твір про якусь незвичайну життєву подію з несповіданим закінченням.
2. У вірші В. Симоненка "Лебеді материнства" лебеді порівнюються з мріями.
3. ... Те, що Софійка збагнула, як керувати чарівною шафою й повернулася додому і засвідчує те, що вона є розумною дівчинкою.
Достатній рівень:
1. Василь Симоненко у вірші "Ти знаєш, що ти - людина?" намагається розказати нам, що ми є господарями землі, словами: "Сьогодні усе для тебе - Озера, гаї степи". Він намагається нам сказати, що люди можуть зробити на землі усе що завгодно оскільки вони є господарями землі.
2. Ставлення дітей до німців було погане, йому постійно ламали його грядку, але німець хтів уладитись з дітьми, тільки через те, що йому було шкода, що інші німці зруйнували місто.
ответ:Артур Карри был сыном работника маяка по имени Том Карри и женщины по имени Атланна. Артур уже в подростковом возрасте демонстрировал невероятную силу и скорость, а также возможность дышать под водой и разговаривать с рыбами. Будучи при смерти, Атланна раскрыла мальчику правду: она была Королевой Атлантиды, находившейся в изгнании, и пообещала, что однажды Артур станет правителем семи морей. Его отец дал ему образование и научил управлять своими возможностями, что в конечном итоге ему стать героем по имени Аквамен.
американский супергеройский фильм режиссёра Джеймса Вана. Шестой фильм в расширенной вселенной DC после «Лиги справедливости», а так же является его спин-оффом. В главных ролях: Джейсон Момоа, Эмбер Хёрд, Патрик Уилсон, Уиллем Дефо, Дольф Лундгрен и Николь Кидман. Съёмки начались в мае 2017 года в Голд-Косте, Австралия. Студией Warner Bros. Pictures выпущен в форматах 2D, 3D и IMAX. В широкий прокат в России вышел 13 декабря 2018 года.
Общемировые сборы картины составили 1,14 миллиарда $. Таким образом, фильм является самым кассовым среди проектов по DC Comics
Объяснение:
я бы написал но 5б мало хотя бы 20б за 10реч а то и 30б
Особиста драма Марусі Чурай відбувалася на тлі всенародної драми, бо це ж було в трагічніш період визвольної війни під проводом Богдана Хмельницького! І дівчина звернулася до пісні, щоб висловити своє ставлення до того загального лиха, яке спіткало її Батьківщину. Ось чому образ Марусі Чурай виступає в єдності з образом України. Тільки у родині, де шанується народна мораль, де уболівання за щастя та процвітання Батьківщини було основним правилом людської поведінки, міг з'явитися такий щирий, суто народний талант. Доброю й красивою була її мати, доброю людиною був батько, вірно кохали вони одне одного. Убили батька вороги, тож не дивно, що загальнонаціональне боліло в її душі — то була її доля. Основною рисою національного, наскрізь українського характеру героїв є почуття обов'язку. І кохання Маруся розуміє як духовне єднання, як повнокровне життя в громаді, як творчість.
Маруся прагне до високих почуттів і дій, хоче пізнати людські радощі й страждання в усій повноті. І коли Гриць — її палке кохання — зрадив їх любов, вона звинувачує себе через те, що не побачила раніше, які вони різні: «нерівня душ — це гірше, ніж майна!» Навіть, коли він, повний каяття, прийшов до неї за прощенням, вона не піддалася слабкості, бо вже зрозуміла, наскільки різні вони люди. Гриць сватається — вона відмовляє. І Чураїха не може підняти руки, щоб благословити їх: «Він говорив, і відбувалось диво. Він зраду якось так перетворив, так говорив беззахисно й правдиво, — неначе він про подвиг говорив».
У романі Ліни Костенко, усупереч народним легендам, Маруся невинна — у відчаї хлопець сам випиває отруту, яку Чураївна приготувала собі. Не розказує Маруся цього суддям, бо не хоче більше жити ння прийшло від Богдана Хмельницького, який видав універсал про скасування вироку, у ньому він підкреслює, що не тільки за бойові заслуги її батька, а за талант піснярки. Гетьман виступає в романі носієм справедливості, його розум осягає всі народні потреби. Та дівчина вже не може відродитися для нового кохання. Так і країна, кинута на поталу ворогові, розгублюється, втрачає опору духу. Поховавши матір, іде Маруся до Києва на прощу. І краса рідної землі милує її зболіле серце, а творча наснага народжує пісню. Але згодом дивовижна краса поступається місцем «розтерзаному Києву». Дивлячись на спустошену, випалену землю, Маруся розуміє, що її особиста біда — лише маленька крапелька в морі всенародного горя.
Ліна Костенко поставила народну піснярку вище особистої трагедії, показала духовне життя нації крізь призму її нещасливого кохання. І довела, що творчість, яка спирається на духовну красу народу, — безсмертна.