М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Іть паписати твір на одну з цих морально етичних тем 1"немає щасливішого коли болить душа.а болить вона коли золять думки" 2"найгірша хвороба -хворіти духом" 3"любов починається з любові коли хочу щоб мене любили сам перше люблю" 4"суди не по шкаралупі а по ядрі" 5"що в юності насієш те в старості пожнеш" 6"немає більшої радості аніж жити за покликанням"

👇
Ответ:
ben29
ben29
06.06.2020
Одне з найбільш неприємних занять, яким змушена займатися кожна людина – це хворіти. Хворіти ніхто не любить, тому що це робить тебе слабким, порушує твій звичайний розпорядок дня, вириває з суспільства і не дозволяє домагатися поставлених цілей. Крім того, від хвороб іноді вмирають. Втім, помилково вважати, що самими неприємними хворобами є фізичні хвороби. Існують також і духовні хвороби. Їх особливість в тому, що від них дуже важко вилікуватися, деякі хвороби духу заважають людині жити, розвиватися, бути щасливою і рухатися вперед назустріч мрії. У той же час слід зазначити, що категорія духовних хвороб є досить суб’єктивною, кожна людина вкладає в неї різні розуміння. У цьому творі я перерахую те, що саме я вважаю хворобами духу.Як мені здається, однією з найбільш серйозних хвороб духу є невпевненість у собі. Вона має безліч проявів, але, як правило, людина, яка не впевнена у собі, не може повірити в те, що вона здатна зробити те, що здається їй важким. Це може бути досягнення певного результату в навчанні, спорті або духовному житті. Крім того, невпевненість у собі може виявлятися в невпевненості в тому, що людина гідна певних благ чи переваг, які існують в світі. Набагато краще, якщо людина адекватно оцінює свої сили, знає свої сильні сторони і недоліки. І якщо щось дійсно є її перевагою, вона використовує цю якість для того, щоб зробити світ навколо себе краще і поліпшити деякі власні особисті справи.Наступною серйозною хворобою духа є страх. Звичайно, страх – це природне почуття кожної людини, тільки дурні ніколи його не відчувають. Втім, іноді люди бояться чогось абсолютно нормального. Наприклад, у деяких випадках людина боїться звернутися до іншої людини з будь-якої причини або зробити щось для покращення свого життя. Як не дивно, але такий страх може долати людину роками, і це буде приносити людині величезної шкоди.Таких хвороб духу існує просто безліч. Кожна людина може навести кілька своїх. Втім, всі вони мають дещо спільне і дуже важливе. Спільним між ними є те, що від них дуже важко позбутися. Дух людини формується в ранньому дитинстві, надалі він зміцнюється, розвивається, але деякі хвороби духу можуть бути притаманні особистості протягом усього життя. І тоді вони будуть висмоктувати з людини життєву енергію і сили. Саме з цієї причини їх потрібно якомога раніше виявляти і боротися.
4,4(25 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
kramina031
kramina031
06.06.2020
1. Призначення й улюблена справа.
Якщо знаєш своє призначення, сенс свого життя, займаєшся улюбленою справою, то все, що вивчаєш і робиш для цього, стає цікавим і важливим. Ці заняття не проміняю ні на які інші.
2. Знання своїх цілей.
Наявність цілей змушує нас робити безліч кроків до їх досягнення. Для цікавого життя важливо як сам рух до мети, наповнює життя справами, подіями і враженнями, так і досягнення її, що дає нам енергію і бажання рухатися далі.
3. Творчий підхід.
Саме творчий підхід робить будь-яке заняття цікавим. Роби звична справа незвичайним підключай фантазію, і тоді будь-яке заняття стає джерелом задоволення і робить життя цікавіше.

 4.Новизна.
Те, що відбувається по-новому, завжди підбадьорює нас, вносить в життя різноманітність і тим самим робить її цікавішою. Нові знайомства, місця, ситуації, нові цілі та виклики долі роблять життя яскравішим і цікавішим.
5. Враження і відчуття.
Життя цікава, коли вона наповнена найрізноманітнішими враженнями. Їх дарують незвичайні для вас заняття, місця, люди, твори.                                                  6. Почуття і емоції.
Будь-яке заняття буде цікавим і незабутнім, якщо робити його «з душею», з яскравими позитивними емоціями.                                                                      . 7.Знання.
Вивчати нове, невідоме, дізнаватися вражаючі факти нам завжди цікаво. Цим ми плекаємо наш розум і розважаємося у вільний час.
8. До ншим.
Якщо ви на якийсь час забуваєте про власні прагнення і безкорисливо і щиро допомагаєте іншим, життя стає не просто цікавіше - вона наповнюється глибоким змістом і справжньою радістю.
Застосовуючи ці принципи, ви зможете зробити своє життя цікавішим. Нехай ваше життя вам подобається!  
4,8(20 оценок)
Ответ:
gleb090902
gleb090902
06.06.2020
Читаючи твір Івана Карпенко-Карого "Сто тисяч", розумієш, що у світі далеко не все вимірюється грошима.Хіба щастя людини можна виміряти купюрами і наділами землі? Звичайно ні. Гроші є добром коли вони в міру, а в інших випадках вони занепащяють життя людини. Це яскраво демонструється на прикладі Герасима Калитки. А от  кохання сина Калитки Романа з наймичкою Мотрею є позитивною стороною твору, тому що воно є чистим і безкорисним, не залежним від грошей і інших матеріальних чинників.Отже, все в житті ціннне, але не все вимірюється грошима.
4,5(18 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
Полный доступ к MOGZ
Живи умнее Безлимитный доступ к MOGZ Оформи подписку
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ