М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Чи існує край "вічного проміння"? чи варто прагнути до нього? (8-12речень)

👇
Ответ:
BlackStile
BlackStile
28.04.2021
Цей дивовижний край не всім дано побачить. А та людина яка не знає горя та прагне допамогти іншим достойна такої честі. Та деяких безжально карають за вчинки які були створені під яас життя. За вбивство, за лайливе слово та погані вчинки, та душа буде нести кару. Деяким долею написано потрапити до певла, до світу болю та стражданнь. Та такої долі можна уникнути навіть не підоврюючи. Не уожен може зрозуміти це. Ось чому не всім дано узріти Край Проміння!
4,4(16 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Annuta88
Annuta88
28.04.2021

4)Славко дуже поспішав зустрітися з Лілі після її вистави, але потім він побачив, як вона виходить з театру з Юльком і не наважився до неї підійти. Напевно Славко не підійшов до Лілі тому, що він не був присутнім на її виставі.Та ще й побачив, як вона виходить з Юльком; не хотів щоб Юлько принижував його перед Лілі, не хотів щоб все почалося з сварки.Але справа не в Юлькові, а в Лілі.Славко кохав Лілі, і тому не наважився підійти до неї.

6)"Я доведу тобі, що ти даремно пропадаєш тут цілими вечорами. За один вечір я..."

Це було неправильно. Славко і сам чудово розумів, що у Юлька немає шансів, бо той ніколи не тримав шпаги у руках. Так професіонали ніколи не роблять, але іноді емоції беруть верх над розумом і людина робить дурниці , як це і зробив Славко

4,8(52 оценок)
Ответ:
даша34430
даша34430
28.04.2021
Історічні пісні та думи мають схожі риси - наприклад, у обох є сюжет, обидва мають оповiдний характер та часто присвячені історичним постатям або подіям. Але є риси, що відрізняють ці жанри один від одного.
Історичну пісню співають (на то вона і пісня), а думу проговорюють речитативом під акомпанемент ліри, кобзи, або бандури. Речитатив - це повільне проказування, схоже на спів, але не спів. 
Думи більші за розміром за історичні пісні і складніші за будовою. 
У дум і пісень різні метричний рисунок та римування. У піснях усi рядки мають однакову кiлькiсть складiв, причому наголошені i ненаголошені склади чергуються. У думах не так, у думі рядки рiзнi за кiлькiстю складiв, дума не має читкого ритмічного малюнка та чергування наголошених-ненаголошених складів. 
Пісня подiляється на строфи, об´єднані мiж собою римою, а дума не поділяється.    
4,8(10 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ