М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Пліз напишіть текст природа-мій дім

👇
Ответ:
skvortsovaasya
skvortsovaasya
21.12.2021
Твір на тему "природа- мій дім".  Планета земля наш дім, вона єдина у своєму роді, така прекрасна і неповторна. Тому необхідно піклуватися про неї.  Завдання людини зберегти природу і примножити її багатства. Потрібно відповідально підходити до даного питання, так як ми повинні залишити після себе своїм нащадком багату, красиву і чисту планету.  Природу треба берегти, адже це наш дім. Все необхідне для життєдіяльності дає нам природа. Якщо раніше вважалося, що природні багатства невичерпні, що вони у величезних кількостях, то зараз, стає ясно, що багато чого знаходиться в обмеженій кількості. Людина не може користуватися дарами природи постійно, так як вони можуть дуже скоро зникнути.
Отруюючи і знищуючи природу, людство в першу чергу знищує самого себе. Де ми будемо жити, що ми будемо їсти, якщо не буде природи?
Але останнім часом люди починають замислюватися про проблеми екології. На щастя, люди усвідомлюють свої помилки і намагаються їх виправити.
4,4(36 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
JafarSafarov
JafarSafarov
21.12.2021
1. Серед поданих письменників виберіть, хто писав гумористичні твори:
Б П. Глазовий;

2. Якої байки Л. Глібова стосується таке прислів’я: «Без труда — нема плода»?
В «Муха і Бджола»;

3. Який із цих творів алегоричний?
А «Жаба й Віл» Л. Глібова;

4. У якому з цих творів викривається пихатість, зарозумілість, бажання виділитися будь-якою ціною?
Г » Найважча роль» П. Глазового.

5. Що означає слово шаплик (за байкою Л. Глібова «Щука»)?
Б посудина з ручками для носіння рідини;

6. З якого твору П. Глазового ці рядки: «Він на сцені в третій дії Викочує бочку!»?
А «Найважча роль»;

7.Установіть відповідність між теоретичними поняттями і їхніми визначеннями.

1. Байка. Г Невеликий ліро-епічний твір повчально-алегоричного змісту
3. Мораль. Д Повчальний висновок наприкінці твору.
2. Гумор.Б Доброзичливий, жартівливий сміх.
4. Сатира. А Гостре висміювання, критика чогось або когось.

8. Алегорія це…Двопланове художнє зображення, що ґрунтується на приховуванні реальних осіб, явищ.

10. Напиши твір-мініатюру на одну із поданих тем.
1. Гумор — велика сила.
Не гріх сміятися. Особливо над тим, що видається смішним. Сміх - це особлива якість, властива тільки людині.  Сміх зближує людей, робить їх щасливими, а людського сміху боїться навіть той, хто взагалі нічого не боїться. Гумор - велика сила, бо виставити на посьміховисько та глузування можна будь-які людські пороки. Далеко не кожен може погодитися бути смішним. Сміх інколи є ліками від хвороб, а якщо ти усміхнешся світу, він усміхнеться тобі. Смійся - і увесь світ сміється з тобою. Плач - і ти плачеш насамоті. 
4,7(49 оценок)
Ответ:
Kiko2802
Kiko2802
21.12.2021

А ось ця історія сталася з ним у Відні. Їхав він своєю машиною, але правил не звик дотримуватися. Нерідко жартував, мовляв, в Англії вони одні, у Америці зовсім інші, і в Австрії, мабуть, теж місцеві нюанси мають. Отож, порушення помітили поліцейські, які, зупинивши машину, стали вимагати, аби Кротон сплатив штраф. Грошей він заробити ще не встиг, тож пожартував, мовляв, завтра виступатиме на сцені, а післязавтра розрахується. Але стражі порядку були невблаганними та принциповими. Не церемонячись, пов'язали Фірцака та й повезли у в'язницю. І хоча гість-закарпатець переконував, що він – артист, що він – Кротон, але такі аргументи на «тамтешніх» поліцейських не вплинули – Івана Силу таки «заперли...» 

Коли зостався сам у чотирьох стінах, за відсутності наглядача виламав грати. Та ще й покрутив їх у баранячий ріг. Пройшовся гордовито коридором, з'явившись, урешті, в кімнаті чергового по в'язниці. Той із подиву ледь зі стільця не впав. Вичитавши підлеглого за ненадійно зачинені дверні засуви, відвів затриманого до начальника поліції. І тільки тоді, за до перекладача, з'ясувалося, хто такий цей клопітний і ядерний чолов'яга. Кротона одразу ж випустили, вибачилися за непорозуміння. А наступного дня сам начальник поліції з дружиною прийшов на виступи Фірцака, і так щиросердно, як той, ніхто йому не аплодував. Навіть букет красивих квітів подарував учорашньому своєму «підопічному»

4,4(8 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ