М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

13. кого автор прославляє в цьому творі? 14. якими рисами характеру наділений микита кожум’яка? 15. яка головна думка драматичного твору «микита кожум’яка»?

👇
Ответ:
69TanyaKoT69myr
69TanyaKoT69myr
03.04.2023
У цьому твору автор прославляє Микиту Кожумяку
Головна думка цього драматичного твору що добро завжди перемагає зло
4,4(23 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Sobaka20012001
Sobaka20012001
03.04.2023

Відповідь:

Батки Августуса заохочують сина нічим не цікавиться, крім їжі.

Коли Августус виходить з фабрики весь в шоколаді і починає їсти свої пальці, місіс Глуп просить його припинити. Мабуть вона зрозуміла, що так відгодовувати сина не варто, але не робила ніяких спроб врятувати сина від шоколадної річки.

Після подорожі на фабрику Вілли Вонка, де Августус упав у шоколадну річку й застряг у скляній колбі, він схуд. Якщо Августус буде цікавитися в житті ще чим-небудь, окрім їжі, у нього є шанс змінитися накраще.  

Пояснення:

4,4(10 оценок)
Ответ:
OTJTu4HuK
OTJTu4HuK
03.04.2023

Найяскравіший з образів козаків — Кирило Тур. Про те, що він ко­ристується симпатією автора, легко визначити з опису зовнішності ге­роя: «…здоровенний козарлюга. Пика широка, засмалена на сонці; сам опасистий; довга, густа чуприна, піднявшись перше вгору, спадала за ухо, як кінська грива; уси довгі, униз позакручувані, аж на жупан ізвисали; очі так і грають, а чорні, густії брови аж геть піднялись над тими очима…» Цей портрет повністю виправдовує прізвище героя, справді схожого на тура. Для Кирила, за його ж словами, Січ — мати, а Луг — батько… Го­ловне для Кирила — козацька честь: «Лучче мені проміняти шаблю на веретено, аніж напасти вдвох на одного». Хоробрий лицар, бунтарської і дещо химерної вдачі, Кирило не має корисливих інтересів, прагне до незалежності, відчайдушних вчинків і козацького побратимства. Перед гетьманом він тримається як рівня з рівнею… Останній штрих образу Тура, який ще більше посилює до нього симпатію, — викрадення вночі нареченої гетьмана, Лесі, спроби визволити самого гетьмана Сомка, за­судженого до страти

4,8(53 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ