У моїй родині є одна традиція приготування що до Нового року. Це свято в нашій сім'ї не обходиться без ялинки. Ми з родиною всі разом їдемо на ринок щоб вибирати новорічну красуню. Потім всі разом прикрашаємо її іграшками та гірляндами. Я завжди вішаю зірочку на самий верх ялини.
Пізніше мама з сестрою, заздалегідь закуповоють продукти до святкового столу, серед яких обов’язково повинні бути мандаринки. Потім мама готує багато смачних страв таких як: холодець, картоплю, салати, торт. В нашій родині є дві традиційні новорічні страви такі як: олів’є та оселедець під шубою, які завжди мають місце на нашому столі.
Щороку наша сім’я дотримується одної новорічної традиції. Як тільки ми зустрічаємо Новий рік, одразу ж одягаємося і виходимо на вулицю запускати салюти. З усіх боків можна побачити, як у небі з’являються різнокольорові візерунки. Це так красиво! А ще ми запалюємо бенгальські вогні. Тому я вже з нетерпінням чекаю наступної зими та приходу цього незабутнього й чарівного свята.
Надіюся до )
У житті українського народу пісні займають окреме місце. Українські пісні надзвичайно мелодійні, в них поєднується пісенність української мови та чарівність мелодії. Українські народні пісні складалися протягом багатьох століть. Вони розповідають про цілі епохи в історії українського народу. В них йде мова і про мужніх завзятих козаків, які боронили українські землі від загарбників, і про тяжкі випробування, які випадали на долю українського народу , і про велич української нації. Розповідають пісні і про повсякденні явища, про кохання, про нещасливу долю окремих людей.З пісень ми дізнаємся , як жили наші пращури. Український народ вкладав у пісню глибоке значення, обовязково відбивав у ній якусь подію. І тому пісні треба знати , бо в них історія українського народу.