М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Краса природи в поезіях шевченка,тичини,гуцала

👇
Ответ:
angelinachka3000
angelinachka3000
25.07.2020
Багато українських поетів не могли описати природи своєї Бадьківщини та й взагалі писати на українській мові забиронялося.Але були такі хто йшов проти закону,бо любили Україну. Таких було дуже мало. Одними з таких були: Шевченко ,Тичина , Гуцало.Вони не боялися арешту. Вони любили свою Батьківщину. Найбільше  це видно у творах про українську природу.Ці автори бездогано описували її.Вони із буденного та нудного робили щось незвичайне.Хоч це було давно, та ми і досі зустрічаємо ці твори.
4,4(31 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
tanyaoganesova
tanyaoganesova
25.07.2020
Це сталося приблизно місяця тому.
Я йшла зі школи, і вже майже підійла до свого дому, як раптом побачила синичку з пораненим крилом, до якої вже підкрадався кіт, а та не мала можливості злетіти. Мені стало її дуже шкода, і я швиденько підібрала її і прогнала того нахабного кота. Коли я принесла синичку додому, мама почала мене сварити, але потім дозволила залишити синичку, доки у неї не заживе крильце. Я доглядала за нею, гралася, годувала, і ось вона вже одужала. Мені дуже не хотілося її відпускати, але їй на волі краще. Та тепер, вона кожного дня прилітає до мого вікна і я годую її, і розмовляю з нею.
4,5(91 оценок)
Ответ:
Викка23
Викка23
25.07.2020
Художні засоби «Лебеді материнства»
-Повтор: Можна все на світі вибирати, сину, Вибрати не можна тільки Батьківщину.
-Епітети: «білява хата», «лебеді рожеві», «тихі зорі», «золоте сузір’я», «хмільні смеркання», «сиві очі».
-Метафори: «мріють криками… лебеді», «темряву тривожили… півні», «танцювали лебеді», «заглядає в шибку казка», «лебеді… лоскотали марево», «…будуть мандрувати очі материнська і білява хата», «прий- дуть верби і тополі», «стануть… листям затріпочуть… душу залоскочуть».
-Порівняння: «лебеді, як мрії».


4,4(46 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ