Іван Карпенко-Карий народився 29 вересня 1845 року в Арсенівці. Його батько викупив з рабства Євдокію Садовську, яка згодом стане дружиною Карпа Тобілевича. Іван закінчив Бобринецьке повітове училище. Відвідував драматичний гурток, де захопився театром. Разом з Кропивницьким організував театральний гурток. Поставив п єси Гоголя, Котляревського, а також Квітки-Основ яненка. Помер 15ого вересня 1907 від невиліковної хвороби. Похований біля хутора Надія.
Театр Корифеїв заснований 27 жовтня 1882 року. Заснований в Єлисаветграді, але згодом переїхав до Києва. Російський уряд на той час обмежував розвиток української літератури. Через Ємський указ заборонялося ставити п єси українською мовою. Театр ставив твори таких відомих авторів як: Кропивницький, Старицький та Карпенко-Карий.
Объяснение:
Коли ми ще маленькі, найчастіше наш вибір не залежить від нас, від наших бажань або переваг, а залежить від інших людей (батьків, бабусь і дідусів, старших братів і систер) обставин і так далі. У цей період ми тільки вчимося жити, ходити і поступово приймати власні рішення.
Однак, чим дорослішими ми стаємо, тим частіше перед нами виникають ситуації де потрібно робити особистий вибір. І частіше мій власний вибір залежить від нашого внутрішнього голосу - совісті і зовнішніх обставин. Вибір залежить від того, що сильніше ваш характер або обставини. Навіть є вислів - обставини були вищі за мене. Це коли людина пояснює свій вчинок посилаючись на зовнішні обставини. Наприклад я викидаю сміття на вулиці, а не в смітник, тому що так роблять інші.
Розпускаються листочки, нирки.Природа готується до літнього сезону.Ми вже змінюємо гумові чоботи на спортивні кросівки або балетки.
Подекуди вже прокинувся ліс, вода зовсім вже не така холодна.
Скоро і учні вирушать в літо.Здадуть іспити і останні контрольні, залишають портфелі та пенали і вирушать на зустріч до пори теплих дощів і вічного сонця.