М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Довести тезу"ми маємо бути європейцями на грунті українському"

👇
Ответ:
Oladushek3000
Oladushek3000
01.04.2020

типу розвиватись, досягати таких вершин як і європейці, тягнутись до кращого, але при цьому залишатись в Україні,залишатись і надалі патріотом України!

4,5(94 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:

Відповідь:

Ритуал поховання козаків. Цитата: "Вони взялися хоронити побитих товаришів. Яма вже відучора була готова.  Позносили козацькі трупи і повкладали рядком.  Кожен прощався з товаришем. Один козак прочитав над трупами молитву і тепер почали складати їх на дно ями так обережно, як мати вкладає скупану дитину в колиску. Голови покривали червоною китайкою. Біля кожного поклали його зброю, перехрестили і почали мовчки засипати землю. Кожний козак вкинув бодай грудку землі.  Тепер стали засипати землею, обкопуючи її довкруги, поки не висипали чималої могили".

Думки  Павлуся  про битву козаків з татарами. Цитата: "Він сьогодні побачить те, про що від дідуся стільки наслухався. Побачить, як козацтво зустрінеться з татарами, тими страшними чортами, що цієї ночі так лютували у вці. Його напав страх. Чи козаки дадуть раду тим чортам?".

Перед боєм Петро (брат Павлуся) піклувався про Павлуся, який залишився без опіки старших. Цитата "Петро був відважний козак і не жалів себе...Тепер йому стало ніяково, як погадав, що його можуть вбити, а тоді Павлусь лишиться круглим сиротою. Хлопцеві саме тепер треба опіки, а йому честь козацька не дозволяє лишитись позаду та й пильнувати  брата".

Пояснення:

4,7(81 оценок)
Ответ:
228Cracker228
228Cracker228
01.04.2020
«Гримить» - вірш з циклу «Веснянки» який був написаний І. Франком на початку 1880х років. 
Ций вірш перейнятий передчуттям як весняного пробудження природи, так і революційного оновлення світу, а також гарячою вірою в прекрасне майбутнє народу.
Картини природи й суспільства у вірші не протиставляються, а навпаки, уподібнюються один одному за до літературного прийома паралелізму. Вірш написаний чотирьохстопним амфібрахієм. Своєрідний інтонаційно-синтаксичний та ритмічний лад утворюється інверсіями, градаціями та окситонним римуванням п’ятого і шостого рядків: летить - гримить, обновить - гримить.
Вірш складається лише з двох строф по п’ять рядків у кожній; причому слово "гримить", утворює шостий рядок і цементуює вірш в органічну єдність своїм мажорним настроєм.  
4,6(12 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
Полный доступ к MOGZ
Живи умнее Безлимитный доступ к MOGZ Оформи подписку
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ