Я недавно прочитала билину "Ілля Муромец і Соловей розбійник". Я собі уявляю його високого , але грубого .ВІн має широку губи тому , що він вміє дуже голосно свистати .Він одягнений у сорочці і широких штанах , а одях його переважають холодні кольори.
Зовнішність старця. (Серед них дідусь похилий, Зморщений, сиво-бородий, В сіряці на голім тілі, Хрест березовий несе.) Умови життя. (Камінь тут довкола мене — Се тверда, незламна ві-ра, Се мій дім і мій притулок, Подушка і накриття.) Призначення хреста для героя. (Хрест отсей — то мій товариш, Мійповірник у дні смутку, Оборона від спокуси І підпора у скону час.) Насолода самотністю. (Се мій світ. Усе мінливе Щезло геть. За-тихли крики, Гомін його життєвого Тут мене долетить.) Мислення на самоті. (Полишилось лиш постійне, Супокійне і ве-личне.)
Іван Франко створив поезію "Декадент" як відповідь Василю Щурату. Коли вийшла лірична збірка "Зів'яле листя", то Василь Щурата мав сміливість заявити, що вона є явищем декадентизму. Загалом декаденством називали кризові явища в літературі, які містили в собі настрої безнадійності, несприйняття життя, декотрої розгубленості перед соціальною дійсністю. Критик не давав негативної оцінки збірці, навпаки, своїми словами Щурата бажав передати захплення та впевненість у тому, що "Зів'яле листя" - література світового рівня. Проте Іванові Франкові така заява не сподобалась. Так і з'явився твір "Декадент", у якості відповіді критику.
Я собі уявляю його високого , але грубого .ВІн має широку губи тому , що він вміє дуже голосно свистати .Він одягнений у сорочці і широких штанах , а одях його переважають холодні кольори.