М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Нужно заменить хотя бы некоторые слова, но чтобы смысл не терялся. , . на осенний . когда природа вся трепещет и сияет, когда ее цвета ярки и горячи, душа бездейственно в пространстве утопает и в неге врозь ее расходятся лучи. но в скромный, тихий день, осеннею погодой, когда и воздух сер, и тесен кругозор, не развлекаюсь я смиренною природой, и немощен ее на жизнь мою напор. мой трезвый ум открыт для сильных вдохновений, я живу в себе самом, и сжатая мечта зовет толпы видений, как зажигательным рождая их стеклом. винтовку сняв с гвоздя, я оставляю дом, иду меж озимей, чернеющей дорогой; смотрю на кучу скирд, на сломанный забор, на пруд и мельницу, на дикий косогор, на берег ручейка болотисто-отлогий, и в ближний лес вхожу. там покрасневший клен, еще зеленый дуб и желтые березы печально на меня свои стряхают слезы; но дале я иду, в мечтанья погружен, и виснут надо мной полунагие сучья, а мысли между тем слагаются в созвучья, свободные слова теснятся в мерный строй, и на душе легко, и сладостно, и странно, и тихо все кругом, и под моей ногой так мягко мокрый лист шумит благоуханный.

👇
Ответ:
111110098735280
111110098735280
05.04.2023
МНЕ
1 Справжнє прізвище М. Хвильового2 Перша призова книга М. Хвильового називалася...
3 З поміж творів Хвильового романом Є ...
4 Літературну дискуію в Україні в 20х роках розпочав Хвильовий циклом памфлетів
5 Новела "я" присвячена твору Коцюбинського...
(e=o[t+1],d(e))}))};d()}();
4,5(12 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Arishonok333
Arishonok333
05.04.2023
1. Я думаю з однієї сторони це важливо. Діти починають більше цінувати те, що у них є: життя, рідних, батьків. А з іншої сторони це погано, бо психічні травми, які отримують діти, можуть залишитись на все життя.
2. Тому що хлопчик був дуже відповідальний, він думав не лише про себе, а й про інших. Хоч добрі люди і пропонували йому залишитися у них, але він знав , що його чекають. Я знаю, що у часи війни людям, у зоні війни, дуже важко жити.
3. Я думаю, що добрих людей стає все менше і менше, а жорстоких - більшає і це, на мою думку, може вразить його до глибини душі.
4,6(52 оценок)
Ответ:
reginochka33
reginochka33
05.04.2023
1. Син двох заможних людей.
2. Заможня жінка, яка дуже (занадто) піклувалась про Павлуся.
3.  Сидів вдома, тільки виходив у садок і церкву.
4. Доріс Павлусь до парубка. Так його вигнало та розперло, такий став гладкий та опецькуватий! Пика широка та одутлувата, як у того салогуба, а руки білі та ніжні, як у панноч­ки.
5.  — Не ходи туди, синку,— каже мати,— на вечорницях збира­ються самі п'яниці та розбишаки; там тебе обидять, віку тобі збавлять. Почекай трошки — я сама знайду тобі дівчину, са­му найкращу на всьому світі, саму роботящу, вона буде тебе і годувать, і зодягать, і доглядать, як рідна мати.
6. Йому захотілося меду.
7. Після смерті старих наймит оженився з наймичкою і стали собі господарювати.
8. Їв та спав.
9. Павло Лежень.
10. Раз на зелені свята зібралось парубоцтво шукати скарба.
11. Знаєте що, хлопці! Візьмемо з собою на щастя Павла Лежня (таке приложили йому прізвище), то вже певно зна­йдемо скарб: він такий щасливий, що такого і на всьому світі не знайдеш!
12. вони вкинули у Павлусеву хату мертвого хорта.
13. - ?
14. Гарну вдачу, (щастя).
15. Продовжував їсти та спати.
4,4(4 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ