М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Порівняльна характеристика чіпки і грицька напишіть

👇
Ответ:
SkyForce144
SkyForce144
15.02.2022
Спільне : Чіпка та Грицько - друзі дитинства. Обидва з бідних сімей. Обидва працьовиті та хазяйновиті. 
ГРИЦЬКО : 
Коли Грицько підріс він пішов на заробітки, бажав стати багатим ( це бажання зробило його скупим ). Головною метою було одружитися на багатій дівці. В творі його зображують як егоїста, корисливу людину. Постійне бажання до власного збагачення. Злорадство до Чіпки. Він ніколи не чинив опір та не хотів бунтувати. Доброзичливий, недалекоглядний, заздрісник, лицемір, повністю відсторонений від громадських справ. 
ЧІПКА : 
Людина яка бореться за правду та справедливість з вольовим характером. Але у пошуках правди звертає на неправильний шлях. Стає вбивцею, випиває з поганою компанією, поступово морально деградує. Повністю розчарований у світі - не вірить в справедливість. Людина смілива, бунтар, наполегливий . 

Отже, можна зробити висновок, що Грицько та Чіпка починали свій життєвий шлях однаково, але потім їх характери змінилися. Чіпка - в пошуках справдливості стає вбивцею. А Грицько все життя намагається заробити гроші, корисливий. Але він не є бунтарем як Чіпка, Грицько тиха, спокійна людина, яка не приймає участі в житті громадськості. 
4,5(67 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Erumbumbum
Erumbumbum
15.02.2022

аллегория  — художественное обособление посторонних понятий с   конкретных  представлений.  религия, любовь, душа, справедливость, раздор, слава, война, мир, весна, лето, осень, зима, смерть и  т.  д. изображаются и представляются как живые существа. прилагаемые этим живым существам качества и наружность заимствуются от поступков и следствий того, что соответствует заключённому в этих понятиях обособлению, например, обособление боя и войны обозначается посредством военных орудий, времён года  — с соответствующих им цветов, плодов или же занятий, беспристрастность  — посредством весов и повязки на глазах, смерть  — посредством  клепсидры  и косы.

4,7(88 оценок)
Ответ:
simonenkoeliza
simonenkoeliza
15.02.2022

     У творчості Т. Шевченка Україна найтрагічніше постає в образах жінок, передусім скривджених долею в закріпаченому суспільстві: це селянки-кріпачки, і вдови, і сироти, і покритки. Одним із таких творів є мініатюра-образок (Образок — невеликий за обсягом твір (як правило, прозовий), основою якого є ескізне зображення певної події або сценки)  «Сон» («На панщині пшеницю жала...»), написана в 1858 р. в Петербурзі. Цей вірш присвячений Марку Вовчку, авторці збірки «Народні оповідання», талантом якої захоплювався Т. Шевченко.

 

В основі сюжету — протилежності: воля — неволя, дійсність — сон героїні (мрія), реальний нелюдський життєвий лад — омріяний народний суспільний ідеал. Отже, в образку жорстока реальність протиставляється мрії, що здійснюється лише в сні. Емоційне піднесення в зображенні сну забезпечується зростаючою ритмікою вірша, емоційною лексикою, адже героїня переживає щастя:

4,5(18 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ