М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Твір з словами прийшов побачив зачарувався дивився зірвав, поставив, простяг, уявив, стало похмуро ,впала тінь замовкли пташки, знову почувся спів радісно заграли неможно зривати. над в течении 2 часов

👇
Ответ:
Karina2048
Karina2048
15.07.2020
Одним ранковим ліьнім днем, я ішла у ліс. Стежиною до лісу я побачила красиву, немов чудесо-квітку. Це була незабутка
я довго дивилася на неї а потім зірвала, настала пітьма
всі пташки які хвилину тому гомоніли тепер затихли, все заввмерло
я довго вагалася в чому діло, але зрозуміла тільки одне- все церез квітку. Після цього випадку я більше нервала квіти, адже не дарма кажуть що "симпатія- коли тобі квітка сподобалась і ти її зірвала, а любов- це коли ти бережеш квітку поливаєш і доглялаєш
4,6(71 оценок)
Ответ:
tyulegenevapolina
tyulegenevapolina
15.07.2020
Я прийшов у осінній ліс,як там красиво іще співають пташки які не полетіли в теплі краї .Милуючись лісом я замітив дивний кущ,підійшов до нього і зачарувався його красою.На ньому були червоні кетяги я простяг руку і один кетяг зірвав.Дивлячись на калину я уявив собі,що лісова Мавка з калини робить собі намисто,або вплетає у вінок з осіннього листя.Аж ось мою уяву перервала тиша,замовкли пташки.на землю впала чиясь тінь-то пролетів яструб.Пташки знову заспівали,радіснозаграли, защебетали.На дворі стало похмуро,збирається дощ я поспішив додому.Ідучи по доріжкі я натрапив на диво квітку але їїзривати неможна,вона занесена у Червону книгу.
4,4(92 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
iae1512p0dn07
iae1512p0dn07
15.07.2020
Про чин М. Череваня під час Хмельниччини Куліш не каже нічого, лише згадує, як козаки йому польське золото шапками носили, що він має в своєму маєтку безцінну колекцію зброї та кубків, а воєнних трофеїв нагарбав стільки, що за них купив хутір. Багатий хуторянин буває досить жорстоким: до гвинтівки він приїхав у трофейному ридвані і сміявся з княгині, яка впізнала свою карету. Патріотизм у Череваня абсолютно відсутній, йому давно стала байдужею доля України, бо під впливом своєї дружини, сестри Гвинтовки, він взагалі став думати лише про багатство. М. Черевань іде на компроміс зі своєю совістю. Він погоджується їхати на вибори в Ніжин суто з особистих корисливих міркувань, що пізніше, на «чорній» раді, проявилося в наївному: «Я свого зятя на всякому місці оберу гетьманом».
Цитатна характеристика.
• «Був тяжко грошовитий, да й веселий пан із козацтва, що збагатилось за десятилітню війну з ляхами»
• «Черевань тілько похитувавсь, гладячи черево; а щоки — як кавуни: сміявсь од щирого серця. Така була в його вдача». • «…не любив ніяких сварок.., був козак друзяка: уже кому чи яка нужда, чи що, то зарятує й визволить», «…йому дав і дочку краще маку в городі».
4,5(35 оценок)
Ответ:
Мессалина1
Мессалина1
15.07.2020

Фантастичні оповідання Азімова «Фах» та Діани Вінн Джонс «Мандрівний замок Хаула» дають можливість поглянути на людські якості з різних сторін.

Візьмемо для початку Джорджа, головного героя твору «Фах». Здається гарне бажання – до людині якнайшвидше опанувати професією. В майбутньому замість книг та практики будуть машини, які записують всю інформацію в мозок людини. Свободи вибору у людини немає. Що вирішила машина, тим тобі і бути. Здається це влаштовувало майбутніх жителів Землі. Але Джордж не згоден з таким положенням речей. Коли його перевіряють за до тестів, виявляється, що він не придатний до жодної професії. Через це він потрапляє до будинку для недоумкуватих. Джордж тікає на Олімпіаду, де хоче знайти когось, хто б вислухав його. Він обурюється тим, що машина вирішує за людину і позбавляє її здатності мислити самій. Машинна освіта не дає можливості людині розкрити весь її творчий потенціал. Після цього його знову вертають в притулок. Але тут він усвідомлює, що цей притулок і є тим самим маленьким островом, де знаходяться ті, хто здатен мислити без до машини. Він починає розуміти, що він з небагатьох жителів, що можуть мислити та навчатись самостійно. Що дає шанс зробити нові відкриття для планети та змінити її історію.

В оповіданні «Мандрівний замок Хаула» йдеться мова про одну з сестер – Софі Хаттер. Зла відьма перетворює її на стару жінку. Після чого Софі йде світ за очі. Після багатьох пригод,

Софі все ж залишається доброю, що видно з її вчинків. Її переживання за Хоула позбавляють її чар відьми і вона знову стає молодою.

Роблячи висновок з обох фантастичних творів, бачимо, що ніякі перешкоди та злі люди не можуть протистояти тим, хто здатен робити добро та мислити самостійно. Саме такі люди можуть змінювати світ на краще.

Объяснение:

4,4(20 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ