М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Прокоментуйте повчальні афоризми сковороди. як вони розкрити життєву позицію письменника - философа. 1. ситість тілесна не дасть бадьоростi серцю, позбавленому своєї їжі. 2. з усіх втрат втрата часу найтяжча. 3. хто сліпий, тому скрізь нiч. якщо ти темрява – скрiзь для тебе 4. без ядра горіх ніщо, так само, як людина без серця.

👇
Ответ:
Маргольц
Маргольц
04.12.2021
1) Несе думку, що коханих людей треба обирати не за красою тілесною, як це на сьогоднішній день дуже часто буває, а за душевною красою, бо вона є набагато важливішою. 2)Час є дуже цінним, бо це те, що неможливо повернути. Требе цінувати своє життя і проживати його так, щоб потім не було шкода. Не марнувати час, і, що дуже важливо: цінувати тих, хто зараз поряд, казати їм те, що хочеш, не соромитися і не відкладати нічого на завтра, бо завтра може і не бути. 3)Цей вираз дуже глибокий, і має великий підтекст, навчає нас тому, що треба вміти бачити те, що тебе оточує, розуміти,сприймати і реагувати правильно і обдумано на це. 4) Доводить, що головним у людині є моральні якості, а не "обгортка". Якої б зовнішності не була людина і які вади не мала- це не важливо, важливо те, що всередині. Ні, не внутрішні органи, а саме душа. Отже, усі ці вирази дуже сильно характеризують Г.С.Сковороду, як людину дуже високих моральних якостей. Людину, яка цінує у інших інтелект, душу,щирість, доброту, тобто усі моральні характеристики, а не зовнішній вигляд.
4,6(94 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
marches
marches
04.12.2021
Видатним представником кобзарського мистецтва у ХІХ ст. був Остап Вересай. Завдяки своєму таланту Остап Вересай пробуджував у слухачів почуття поваги до своєї історії, високі естетичні та патріотичні почуття, що високо цінували Т. Шевченко, П. Куліш, І. Карпенко-Карий, М. Лисенко, О. Русов, П. Чубинський, які пропагували творчість Вересая та опікувалися його долею. 
У 1930-тих роках, під час боротьби з націоналізмом, більшість кобзарів було репресовано, що спричинило до значної втрати кобзарської традиції. 
Згодом у 1950-х роках майстром І. Склярем було створено сучасний тип бандури, який посів провідне місце серед українських народних інструментів у системі музичної освіти, професійного та аматорського виконавства.
4,7(87 оценок)
Ответ:
qqqqq9
qqqqq9
04.12.2021
Музика – невід’ємна частина культури будь-якого народу. В українців музична культура сягає своїми коренями у древні часи. Це, насамперед, обрядова поезія та пісні, обжинкові пісні, голосіння. З 15 ст. розвивається суто українські фольклорні жанри – думи та історичні пісні, кобзарське мистецтво.
Українська пісня та українська бандура – це два невід’ємні скарби нашого народу, які неможливо відібрати, знищити, продати, які завжди будуть дивувати і зачаровувати світ. Кобзарі-бандуристи споконвіку були носіями національної ідеї, несли в народ правду про його героїчне минуле, кликали до боротьби за волю України.
Краса української пісня відома на весь світ, а коли вона доповнена чудовими звуками бандури, то стає неоціненним скарбом. Мистецтво бандуриста - це художній синтез співака і виконавця на інструменті, що створює ефект неповторного звучання. Це прекрасне поєднання різних тембрів – людського голосу і чарівних звуків бандури. Створення оригінального бандурного супроводу з різними видами фактури допомагає глибоко розкрити зміст творів, підкреслити їх національний дух.
4,6(40 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ