М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Написать тему, идею, художни засоби, епитети,метафори с поезии л. костенка (кольорови миши) !

👇
Ответ:
Lizzka6889
Lizzka6889
17.07.2021
Тема: зображення давніх часів, коли людей страчували за будь-яке чаклування, та звинувачення Анни в тому, що вона з багряного листя робить мишей. Ідея: засудження тих, хто за індивідуальність, творчу думку переслідує людину, звинувачує і виносить вирок на страту. Основна думка: кожна людина, навіть якщо вона ще маленька, — то неповторна індивідуальність, особистість. І шлях кожної людини — то ще й шлях до самоствердження. Жанр: філософська поезія Художні засоби «Кольорові миші» повторення: «кажу… кажу…»; «коли…, коли…»; епітети: «розлючений сусід»; «багряне листя»; «осіннє сонце»; «голі клени»; «сірий день»; метафори: «чаклунка збила … з пуття», «кіт залив … вирок». Композиція «Кольорові миші» Події минулого (шістсот якийсь рік) переносять читача у сучасність — переслідування інквізицією (судом) індивідуальності людини, її неординарної поведінки, мислення, творчості. Експозиція: знайомство читача з давнім минулим, коли «…розважали стратами юрму…, палили відьом … і не знали до пуття наук». Зав’язка: сусід привів десятирічну Анну до суду, звинувачуючи її в тому, що вона з багряного листя виробляє кольорових мишей, і вони завдають моральної шкоди його дітям. Розвиток дії: суд над Анною. Кульмінація: напруженість Анни в очікуванні вироку. Розв’язка: з’явився кольоровий кіт, який залив, викладений на папері вирок чорнилом, що так і не був проголошений. «Кольорові миші» художній аналіз У творі йдеться про дівчинку Анну з «шістсот якогось року», яку судять у Вишгороді за дивний «гріх»: з багряних кленових листочків «вона робила … кольорові миші», як повідомляє суд сусід-скаржник. Від тієї забави немає спокою, каже сусід: «чаклунка Анна збила з пуття його дітей», які забули про свої цяцьки, адже тепер «вночі їм сняться миші кольорові». Змальована кількома колоритними штрихами сцена суду оголює суть конфлікту й морального змісту вірша: зіткнулися неповторність і стандарт. Власне, дівчинку Анну судять за те, що вона — з її незрозумілою для оточення яскравою фантазією — не така, як усі.
4,4(7 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
123456445
123456445
17.07.2021

ответ:

запитання: чому тугар вовк став подвійним зрадником? (повість "захар беркут")

    відповідь: тугар вовк мав постійне прагнення стати людиною влади. він все робив для того, щоб досягти успіху у цій справі. тугар вовк зневажав народ, прагнув керувати ним. мені здається, що саме через це він і став подвійним зрадником. спочатку чоловік видає плани монголам, а згодом і зовсім приводить їх до тухлі. якщо ворога можна виправдати, адже він має свої прагнення, то зрадник є ще гіршим за ворога. йому виправдання немає. тугар вовк пішов проти інтересів та ідей власного народу, відправившись служити ворогу. а причина цьому - сприйняття себе вищою за інших людиною, бажання насадження нових порядків, прагнення отримати владу

объяснение: просто спиши)

4,7(20 оценок)
Ответ:
aruka996
aruka996
17.07.2021

ответ: характеристика феногена і ліхтаренка феноген – права рука хазяїна, ліхтаренко – найспритніший економ

образ золотницького в комедії “хазяїн” образ досвідченого поміщика золотницького – ліберал, родовитий поміщик. пузиреві говорить: «дай віку дожить, не виганяй мене з капустяного! » в його образі зображується занепад дворянства. його лібералізм поступається під владою грошей. образ соні в комедії “хазяїн” представники інтелігенції – соня – донька пузиря – їй бракує рішучості й наполегливості. вона лише говорить про хижацьке ставлення до робітників, але нічим їм не є.образ калиновича в комедії “хазяїн” калинович – вчитель гімназії, який мріяв одружитися на соні, й також співчував селянам.

4,8(61 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ