М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Написати твір опис в художньому стилі про будь яку квітку

👇
Ответ:
Про ромашку

Ця проста та нехитра квіточка росте усюди: у садочках та палісадниках, у парках та на городі. Навіть інколи зненацька з’явиться посеред шумної міської вулиці, нагадавши перехожим про красу природи. А справжній дім та родина ромашки – у великому різнотрав’ї українського поля.

Маленька ромашка не впадає в око великими розмірами, не має пишних «вогняних» пелюсток. Її не одразу помітиш серед пишних лілей, троянд, жоржин та орхідей. Але проста, скромна краса ромашки все одно незрівнянна. Недарма в літературі ця квітка є символом доброти, юності та скромності.

Кругла серединка квіточки радує око яскраво-жовтим кольором. А прямі пелюстки, які оточують її по колу, біленькі та ніжні-ніжні. Ромашка, неначе маленьке сонечко, вбране у білі шати, усміхається до всіх навкруги.

А яка ромашка пахуча! Вийдеш влітку в український степ та обов’язково знайдеш місце, густо заросле ромашками. Тут метушаться мурахи, співають цвіркуни. Зануришся в букет та отримаєш неймовірну насолоду від його медвяного запаху. Ромашка пахне неначе самим життям та самою родючою землею Батьківщини.

Є багато різних видів цієї квітки: ромашка лікарська, садова, польова, пахуча та інші. Іноді – це маленька самотня квіточка на тонкій стеблині, іноді – ціле поле!

Скромна ромашка є щедрою. Вона лікує людей від багатьох хвороб, дарує солодкий нектар, годує мурашок та комашок- «сонечок». А також наповнює навколишній світ радістю життя

4,8(22 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
олеся788
олеся788
12.01.2020

Объяснение:

епітети :слова гучні і мальовничі; пісня рідна, половецька, невпинна; вчинки войовничі; спів ніжний, колисковий любий, сильний, дужий; рідний степ, вільний, пишнобарвний квітчастий; край веселий: в землі чужій, ворожій; кохана дитина; вдача молодецька; походи молодецькі; він сидить німий, байдужий;чарівне зілля;

метафори: оповідання зворушує почування, таїться пророкування;сну не знають його очі; кров’ю з серця слово точиться; виглядають очі; ти шугаєш соколом. Вовком скачеш

порівняння: наче вітер у негоду, загула пісня, мов скажена хуртовина, мов страшні громи стогнали струни і той спів;

Риторичні питання і звертання: Україно! Мамо рідна. Чи не те ж з тобою сталось?

Чи синів твоїх багато на степах твоїх зосталось?

синоніми: зажурився, засмутився; улещає, намовляє; йде, приходить; шугаєш.

4,4(42 оценок)
Ответ:
Miras19932708
Miras19932708
12.01.2020

Відповідь:

Риси характеру і якості

Талановитий полководець - вміло використовував свою перевагу і недоліки супротивника для перемоги.

Успішний політик - не просто укладав союзи, але і поступався у вигідній для себе ситуації для виграшу в довгостроковій перспективі.

Добре освічений - привчений до читання батьком знав 5 мов, Мономах став першим князем-письменником.

Честолюбний - при наявності можливості відбирав у інших князів землі і віддавав їх своїм синам, використовував найманців-половців в міжусобицях.

Основні заслуги і досягнення:

Противник міжусобиць - намагався звести до мінімуму конфлікти, визнаючи свою неправоту або виступаючи суддею для винних.

Захисник держави - став ініціатором спільних княжих походів в половецькі степи, змусивши кочівників покинути південно-східні кордони.

Дбав про народ - покликаний на князювання до Києва під час бунту, покарав винних лихварів і провів економічну реформу обмежує їхні доходи, чим полегшив життя нижчих верств населення.

4,6(56 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ