М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Треба написать твір-мініатюру на тєму яких спокус я маю уникати? чому?

👇
Ответ:
polinavrn102
polinavrn102
29.09.2022
Усе наше життя і є боротьба з різними спокусами.Не нашколити іншому, не заздрити, не красти і т.і. Наприклад, хтось загубив смартфон.Новенький,гарненький, саме такий, як я хотів собі.Взяти його собі і є спокуса.Але,поміркуючи про того,хто його загубив, я такого не зроблю.Уявіть собі: мати хвилюється, дзвонить на цей телефон, а дитина не відповідає.В неї вже серце розривається від сумних думок!А дитина,що загубила, не знає, що сказати батькам про цей телефон,щоб не сварили.Дуже неприємна ситуація!Я просто зателефоную на номер батьків, скажу,що знайшов телефон.І мене задовольнить те,що всі заспокоються.А я таким чином уникну однієї зі спокус.
4,5(62 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
tt9692069
tt9692069
29.09.2022

Про готовність пожертвувати собою заради Батьківщини йдеться й у вірші «Моє щастя» (1886). Хоч ця поезія належить до інтимної лірики та оспівує вічне і незрадливе кохання, яке робить людину щасливою, але ліричний герой виявляє бажання пожертвувати своїм життям заради щастя рідного краю. Щастя осмислюється письменником як філософська категорія, яка поєднує в собі як особисте, так і суспільне.

У композиційній структурі вірша «Моє щастя» чітко виокремлюються три частини. У першій - подано перелік усього того, що люди називають щастям, зокрема «втіхи світу», «брязкіт золота дзвінкого», «влада». У другій частині ліричний герой відмовляється від матеріальних спокус, віддаючи перевагу коханню, яке здатне зробити людину найщасливішою у світі. У третій частині утверджується думка про те, що не можна почуватися щасливим, якщо батьківщина переживає нелегкі часи

Объяснение:

4,4(16 оценок)
Ответ:
даша3645
даша3645
29.09.2022

Відповідь:

- Тримайся братику, - благав Зульфат напівнепритомного Климка. Вони з Наталією Миколаївною чимдуж волочили його тіло до дядька Бочонка. Настала їхня черга віддати належне хлопцю.

- Та я не лікар, я аптекар, - розпачливо жалівся Бочонок, але часу для роздумів не було, треба було діяти швидко і рішуче. Тож він обробив рану спиртом, витяг кулю, яка, на щастя, зайшла не глибоко, пінцетом і перемотав рану.

Три доби Климко лежав непритомний, але віра й молитва справжніх друзів буквально витягли його з того світу. При чому вже не вперше.

4,5(32 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ