М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Нестайко тереодори з васюківки точні й правильні відповіді дякую ів якщо дасте відповіді розв’язання тестових завдань як називав дід ванька, коли сварився на нього? а) волоцюгою; б) авантюристом; в) пройдисвітом. дід хотів, щоб хлопці: а) йому по господарству; б) вилізли з ями; в) вирвали бур’ян за клунею. хлопці хотіли під свинарником прорити метро, як: а) у києві; б) харкові; в) львові. свиня, на думку хлопців, важила: а) п’ять пудів; б) п’ять кілограм; в) майже тонну. на характер льоха манюня була: а) спокійною; б) брехливою; в) противною. які станції метро у васюківці планувалося провести хлопцями? а) «подвір’я» і «городина»; б) «сонячна» і «кропив’яна»; в) «клуня» і «крива груша». для вчительки проїзд у метро у васюківці коштуватиме: а) три копійки; б) п’ять копійок; в) одна копійка. чому будову метро хлопці вимушені були призупинити? а) не вистачало будматеріалів; б) дід побачив і почав сваритися; в) у підземелля потрапила свиня і все зруйнувала. друга павла звали явою, як і острів: а) у тихому океані; б) індійському океані; в) азовському морі. батько у яви: а) скрипач; б) хокеїст; в) фермер. явин дід полюбляє: а) полювати; б) ; в) доглядати за худобою. на честь діда було названо: а) шлях до києва; б) польове озеро; в) метро, що хотіли прокласти хлопці. мати у яви: а) бригадир на заводі будматеріалів; б) ланкова кукурудзоводів; в) депутат облради. який фразеологізм має місце у цій частині твору? а) тільки п’ятами залопотів; б) на ловця і звір біжить; в) з голови до п’ят. характер у яви наче: а) ґрунтовий шлях; б) міцна скеля; в) сталь. ява кінофільм «тореадор» назвав: а) дуже гарним; б) закордонним; в) класним. тореадори, на думку яви, — це: а) люди, що ризикують своїм життям; б) найсміливіші герої і ловкачі; в) гумористи і циркачі. іван рень і павло завгородній мріяли, щоб про них: а) написали в газеті; б) транслювали по радіо і по телевізору; в) знав увесь світ. яке лихо вчинив бугай петька? а) загнав дачника на телеграфний стовп; б) розбив сусідську горожу; в) зіпсував комбайн миколи. через що іван і павло посварилися, а потім побилися? а) кандидатуру на бій з коровою; б) суперечку — хто сильніший; в) бажання покататися на миколиному комбайні. на килимку у павла було вишито: а) чудове квіткове поле; б) троє цуценят; в) діда мороза. до тореадорського реманенту належали: а) капелюшок і килимок; б) відро і материна хустка; в) простирадло і міцна мотузка. яку пісню наспівували хлопці, будучи у повній бойовій готовності? а) арію хозе з опери бізе «кармен»; б) гімн п. чубинського; в) «єднайтесь, брати українці…» 24.коли контрибуція бурно зреагувала на хлопчачі старання? а) кому її почали кусати мухи; б) вона захотіла пити; в) один із хлопців ударив її по губі.

👇
Ответ:
aliya071016
aliya071016
05.02.2020
1 а 2 б 3 а 4 а 5 в 6 в 7 б 8 б 9 б 10 б 11 в 12 б 13 а 14 б 15 б 16 а 17 а 18 б 19 а 24 в
4,6(77 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
viktoska87
viktoska87
05.02.2020
Духовне багатство - найбільший скарб у житі

Немає навіть сенсу спорити, що краще - бути духовно багатим або мати матеріальне багатство, тобто багато грошей. Матеріальне багатство доволі легко втратити, а от духовне багатство залишиться з людиною назавжди. До того ж, одне іншому не заважає: можна бути багатим і духовно, і матеріально. А ті, хто вважають, що матеріальне багатство вище за духовне, самі скоріш за все є духовно бідними людьми.

Духовне багатство не продається і не купляється. Мудрість, моральна чистота, чесність та порядність, чуйність, людяність, широта душі - жодну з цих чеснот не можна купити за гроші. Не купити за гроші й повагу та любов оточуючих, які дістаються духовно багатій людині. 

Духовно багаті люди - це зразок, на який треба рівнятися всім, якщо ми хочемо, щоб наше життя змінювалося на краще. 
4,5(24 оценок)
Ответ:
gavric228
gavric228
05.02.2020

Скільки існує людство, стільки точаться суперечки про духовне та матеріальне в житті людини. На жаль, у наш прагматичний час духовність відходить на дру­гий план, але матеріальне не може витіснити потяг людини до прекрасного, не може вбити справжніх почуттів, бо на сторожі духовності стоїть творчість справ­жніх митців.

Ліна Василівна Костенко усім своїм життям і творчістю доводить, що люди­на мусить мати крила, які піднесуть її над буденністю, дадуть відчуття польоту.

Справжній митець зуміє віднайти поетичні образи в найбуденніших речах. Перебуваючи ранньою весною у Польщі, Ліна Костенко замилувалася могутнім природним явищем: на річці Одрі скресала крига. Здавалося, зима ще не сказала свого останнього слова, «та не встигла огледіться, як проснулись дерева і на Одрі лід потемнів». Буйно ломилася крига, кришився лід, і ось «на останній крижи­ні самотня чайка пливе». Куди вона розігналася, що буде, як майже прозору кри­жину «розмиє вода весняна», і цей непевний прихисток затріщить, відломиться і піде під воду? Та нащо вільній пташині ґрунт під ногами, якщо вона має широ­кі й сильні крила? Картина могутнього льодоходу й образ безстрашного крилато­го птаха стали основою першого у диптиху вірша Ліни Костенко «Чайка на кри­жині». Другий твір «Крила» став логічним продовженням першого, адже письмен­ниця знову повертається до образу птаха, який житиме в небі, якщо не буде зем­лі; не матиме багатства, «то буде воля», а хмари у високості розвіють відчуття са­мотності. «А як же людина? А що ж людина?» — тривожно звучать риторичні пи­тання. Поетеса знає відповідь. Людина

Живе на землі.
Сама не літає.
А крила має.
А крила має!

Ті крила — це правда, чесність, довір’я, вічне поривання, щирість, щедрість. У когось вони створені з пісні, у когось — з надії чи поезії і мрії, та у будь-якому разі «Людина нібито не літає… А крила має. А крила має!» Останні слова вірша, що звучать рефреном, стверджують позицію поетеси: людина мусить мати крила, щоб піднестися над буденністю, щоб матеріальне не засліпило їй очі, не знищи­ло особистість кожного з нас.

 

4,4(64 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ