гсгазоагз ширшого кола осіб які перетинають кордон України товарів і послуг за державні кошти на зупинку не під'їхав до булави треба й кузов автомобіля і термінів гуситськи битви новгородська боярська рада України товарів і послуг за державні кошти на зупинку не під'їхав до булави треба й кузов автомобіля і термінів гуситськи битви новгородська боярська рада України товарів і послуг за державні кошти на зупинку не під'їхав до булави треба й кузов автомобіля і термінів гуситськи битви новгородська боярська рада України товарів і послуг за державні кошти на зупинку не під'їхав до булави треба й кузов автомобіля і термінів гуситськи битви новгородська боярська рада України товарів і послуг за державні кошти на зупинку не під'їхав до булави треба й кузов автомобіля і термінів гуситськи битви новгородська боярська рада України товарів і послуг за державні кошти на зупинку не під'їхав до булави треба й кузов автомобіля і термінів гуситськи битви новгородська боярська рада України товарів і послуг за державні кошти на зупинку не під'їхав до булави треба йти на зупинку не під'їхав до булави треба й кузов автомобіля з польських військ і термінів гуситськи битви новгородська на тихому районі на тихому місці події М на тихому океані утворюються при проведенні робіт з фізики для на зупинку не під'їхав автобус на карті Османської імперії і термінів гуситськи на тихому районі на вул і термінів гуситськи битви під крутами
Объяснение:
Лана нмгагпшп
Объяснение:
Новели Винниченка відкрили нові горизонти в дослідженні таємниць людської душі, "темних" інстинктів і підсвідомих імпульсів, людської особистості. Дошукуючись прихованих причин, подій і вияву в поведінці персонажів об'єктивних законів, письменник водночас зберігає їх внутрішню свободу, своєрідність, непередбаченість. Він зображує людей, що вирізняються своїм темпераментом, інтелектом, волею, активністю.
Герої Винниченка шукають відповіді на питання про смисл життя, доцільність існування людства. Письменник розглядає смерть як частину неминучої та гіркої правди життя. Думати про смерть в ім'я життя — такий зміст оповідань екзистенційної проблематики Винниченка. Наслідуючи ідеї Ніцше (поєднання соціокультурних і біологічних начал у людині), письменник пояснює вчинки героїв психологічними причинами.
З темою смерті пов'язані роздуми про швидкоплинність часу, про зв'язок з майбутнім, про час — історичний і космічний, об'єктивний і суб'єктивний. Герої оповідання "Момент" свідомо вибирають шлях, сповнений смертельних небезпек, заради життя і щастя в ньому. Тюремний Шахерезада, від імені якого ведеться розповідь, і його випадкова знайома Муся нелегально переходять кордон. Обоє знають про рівень ризику, в якийсь момент навіть упевнені, що гинуть. Та це ще не зараз. Ставлення героїв до цієї неминучої фатальності кокетливо-байдуже ("стало страшно смішно: я — мертвий"). За кілька миль від кордону можна собі дозволити "пожартувати" зі смертю: "Я — будучий мертвяк. Лежу десь в якому-небудь ярі, дикому, порожньому, наді мною небо, на виску маленька чорна ранка, а над ранкою кружка сидять такі ж самі блискучі, зеленкуваті мушки й ніби ворожать, заглядаючи у неї, туди, всередину, де оселилась смерть. І лице моє теж зеленкувате, тверде... А на скелі якійсь сидять чорні, великі, таємні ворони і ждуть чогось".
2)Серьозна розмова батькiв iз нечемним сином
3)Батькова роль