М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Написать твір на теми, оберіть одну з них: 1) українська пісня - скарбниця української душі. 2) у піснях історія мого народу. 3) не в'януча душа української пісні. 7 класс, не менее 1,5 страницы и не более 2-х страниц.

👇
Ответ:
JHOOOOOOPE
JHOOOOOOPE
16.12.2021
Український народ має велику кількість різних особливостей, всього того, чим він відрізняється як від своїх близьких, так і далеких сусідів. Однією з таких досить цікавих особливостей є особливість, яка полягає в тому, що український народ дуже любить пісні. І не просто любить, але і ще і складає їх у великій кількості. Якщо поглянути на українську історію, то можна побачити, що безліч пісень, складених нашими історичними співвітчизниками, відображають цілу історію нашої країни в усьому її великому різноманітті. Тому можна навести величезну кількість найрізноманітніших прикладів. Зокрема, відомим і героїчним періодом життя українського народу є відчайдушна і смілива боротьба з завойовниками турецько-татарської національності. Саме цей дивовижний і захоплюючий період зображений у народній пісні «Пісня про Байду». Байда вважається історичною фігурою, так називали Дмитра Вишневецького, який заснував Запорізьку Січ. Ще один випадок боротьби українського народу, прекрасні епізоди з нашої історії, описані в пісні «Ой Морозе, Морозенку». У ній з великим інтересом розказано про те, як найбільш сміливі представники українського народу відважно билися з татарською ордою. При цьому варто відзначити, що за свою багаторічну історію український народ вів свою боротьбу не лише з одними загарбниками з інших країн, але і проти панів, які не меншою мірою гнобили найкращих представників нашого волелюбного народу. Історичною піснею про це стала відома «Пісня про Устима Кармелюка». Окремої згадки заслуговують так звані обрядові пісні. Вони в основному описували життя, побутові питання і нагальні проблеми тих представників українського народу, які жили в давнину. Про якісь великі звершення в цих піснях мови не ведеться, тим не менш, це все одно наша історія і вона заслуговує того, щоб ми нею цікавилися, цінували і, звичайно, добре знали. Як стає зрозуміло з усього вищесказаного, українська пісня може впевнено служити надзвичайно глибоким і великим джерелом для вивчення нашої великої історії. Якщо ви хочете дізнатися щось нове про українську історію, вам неодмінно варто ознайомитися з численними українськими народними і не тільки народними піснями. В них історія України описана дуже ретельно і детально, вони містять безліч важливих подробиць, які допомагають нам правильно ідентифікувати себе як українців.
4,5(93 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Bogalexx
Bogalexx
16.12.2021

          Скласти цитатний план до думи «Про Марусю Богуславку» пропоную так:

1.       «У тій-то темниці пробувало сімсот козаків, / Бідних невольників».

2.       «Сьогодні у нашій землі християнській великодная субота».

3.         «… як буде наш пан турецький до мечеті від'їжджати, / То буде мені, дівці-бранці, / На руки ключі віддавати».

4.       «Маруся, попівна Богуславка, / Темницю відмикає, / Всіх козаків,  / На волю випускає».

5.       «Я потурчилась, побусурменилась, / Для роскоші турецької, / Для лакомства нещасного».

4,4(9 оценок)
Ответ:
sevtour
sevtour
16.12.2021
1. Скільки козаків перебувало у темниці? 
2. З якого матеріалу збудована темниця? 
3. З якого роду  Маруся Богуславка? 
4. Скільки часу перебували козаки у неволі? 
5. У який день тижня Маруся Богуславка спілкувалася з козаками? 
6. Куди збирався від'їжджати пан турецький? 
7. Що віддав пан турецький Марусі? 
8. Про яке місто згадує Маруся? 
9. Чому Маруся не бажає, щоб батько визволив її? 
10. Про який роковий  день згадує Маруся? 
11.Як зустріли Марусю козаки? 
12.До кого звертаються невільн. у «славасловії»?
Відповіді. 1. 700. 2. З каменю. 3. Попівського. 4. 30 років. 5. У суботу. 6. До мечеті. 7.Ключі. 8. Богуслав. 9. Бо потурчилась, побусурманилась.10. Великдень. 11.Вороже. 12. До Бога
4,5(59 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ