М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Твір на тему '' айвенго- благородний лицар''

👇
Ответ:
Айвенго – це головний герой історичного роману Вальтера Скотта «Айвенго». Він син саксонського вельможі Седріка Ротервудського. Батько позбавив його спадку, тому що Айвенго пішов у третій хрестовий похід з норманським королем Річардом І, а норманці на той час були завойовниками саксонців. Айвенго як справжньому лицарю притаманні кращі риси характеру, такі як: благородство, мужність, доброта, щирість і відважність. Перемігши лицарів, прихильників принца Джона, Айвенго проявив великодушність по відношенню до них, не взявши їхньої зброї, коней і доспіхів, як вимагають цього правила лицарського турніру, але взяв викуп щоб чесно розплатитися з євреєм Ісааком. Позбавлений спадку завжди захищав слабших себе. Так сталося і тоді, коли невинну Ребекку хотіли визнати відьмою і спалити живцем. Його совість не дозволила чекати смерті цієї дівчини і він, будучи пораненим, вирішує битися з Бріаном де Буа-Гільбергом на суді ордену Святого Храму, і в чесному поєдинку перемагає супротивника. Таким чином, Айвенго не лише відважний лицар, він в першу чергу порядна та доброчесна людина, котра спроможна на самопожертву. Він незрадливий власній справі, здатний вірно служити друзям, з котрими розділяє не тільки радість, а й небезпеки. Збігло біля двох століть з часу, коли Вальтер Скотт написав цей роман. Давно пройшла лицарська доба. Ми з вами живемо в двадцять першому столітті, в добу комп’ютерних технологій та постійного вдосконалення, які накладають відбиток на відносини людей між собою. Однак нетлінним залишилися гуманні цінності, котрі притаманні головному герою роману, знатному лицарю Айвенго.
4,4(65 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
kuzmichkinvale
kuzmichkinvale
09.08.2021
Художня література – це мистецтво, яке відбиває суспільна свідомість та формує його, зберігає і передає через покоління моральні і соціальні цінності.
Функції худ. літ.:
1)естетична – полягає у тому, що твір дає читачу інтелектуально-емоційне задоволення від спілкування з прекрасним;
2)виховна (етична), яка тісно пов’язана з естетичною насамперед тому, що емоційна та інтелектуальна насолода, яку ми відчуваємо, читаючи твір, часто є прямим наслідком того, що автор задовольняє моральні запити читача.
3)пізнавальна – полягає в тому, що художній твір є активним джерелом поповнення знань про навколишній світ, розширює наші уявлення про історичну епоху, про яку в ньому йдеться, про побут, культуру і звичаї зображених у ньому людей.
4)духовнотворча – художній твір не просто задовольняє естетичні переживання людини, а й робить її кращою, духовно багатшою, розвиває її внутрішній світ, врешті-решт, допомагає людині краще пізнати не лише об’єктивну дійсність, а й свою власну особистість.
Художній образ – це образ від мистецтва, який створюється автором художнього твору з метою найбільше повно розкрити описуване явище дійсності
4,5(34 оценок)
Ответ:
alex2071
alex2071
09.08.2021
Вот Українська пісня... Вона є однією із святинь нашого народу, його найціннішим духовним скарбом, гордістю і красою, геніальною поетичною біографією.

З давніх-давен уславилася Україна піснями, які дбайливо, як найдорожча реліквія, передавалися від покоління до покоління. Михайло Стельмах писав, що пісня супроводжує українця від колиски до могили, бо не було значної події в житті народу, нема такого людського почуття, яке б не озвалося в українській пісні чи ніжністю струни, чи рокотанням грому. Український народ створив так багато пісень, що, якби кожного дня вивчати одну нову пісню, на вивчення усіх не вистачило б людського життя.

Ми знаємо так докладно античну історію, історію Римської держави, бо її оспівали славетні поети — Гомер, Овідій, Вергілій. Наша ж історія, як сказала Ліна Костенко у романі "Маруся Чурай", написана "плугом, шаблею, мечем, піснями". Так, і піснями. А нашими Гомерами були народні співці — кобзарі. До нас дійшли імена найталановитіших із них. Це Остап Вересай, Федір Кушнерик, Євген Мовчан...

У давніх народних піснях відбилась відвага, волелюбність захисників народу, любов до рідної землі. Народна пам'ять зберегла імена деяких авторів давніх народних пісень. Найталановитіші з них — полтавчанка Маруся Чурай, козак Семен Климовський.

Плине час. Народжуються і вмирають люди, гине у вогні часу матеріальна культура. Але вічними і незнищенними залишаються духовні цінності, серед яких — пісня. Сучасні українці не втратили любові до народної пісні, вона живе в кожному домі.

У моїй сім'ї люблять і поважають народну пісню. Я чула їх змалку від бабусі, мами. Пісня згуртовує людей, очищає їхні душі, робить життя більш осмисленим, радіснішим і красивим. Наша пісня буде жити вічно.
4,6(51 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ