М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Напишіть лист бабусі від аленого імені з казки незвичайні пригоди алі в країні недоладії

👇
Ответ:
sarah205681
sarah205681
01.01.2020
Бабусю вибач що я не дошила тобі рушника я вишила 1 хрестик і побігла відпочивать потім подумала що рушничок вже давно вишитий Вибач мені
4,4(10 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
VAMPIRKILLER
VAMPIRKILLER
01.01.2020

Володимир Галактіонович Короленко написав твір «Сліпий музикант», де постає проблеми духовного пошуку, свого місця у житті.

Цитатний план, глава 4:

1.     «Є натури, ніби завчасно призначені для тихого подвигу любові»

2.     «Невідома сила працювала в глибині дитячої душі»

3.     «Ми часто сумуємо через неможливе»

4.     «В темній душі хлопчика жило нездоланне поривання до світла»

5.     «Не міг винищити внутрішнього тиску незадоволеної потреби»

6.     «Нові відтінки оточуючого життя»

7.     «Це був лише період тимчасового затишшя»

4,4(91 оценок)
Ответ:
yana07072005
yana07072005
01.01.2020
«Маруся» Григорій Квітка-Основ’яненко історія написання Джерела для написання повісті «Маруся» • Дійсність українського села ХVІІІ — початку ХІХ ст. • Народна творчість: українські балади, ліричні, весільні пісні, фольклорні мотиви (любові, розлуки, смерті закоханих). Від народної поезії — образність повісті, від казки й переказу — її розповідний стиль. • Герої твору «писані з натури без будь-якої прикраси і відтушовування». • Майстерність у виписуванні українських краєвидів у повісті. Історія створення повісті «Маруся» Повість надрукована повністю у 1834 році у книжці «Малоросійських повістей…». Вона стала першим і найпопулярнішим твором серед сентиментальних повістей Квітки. «Маруся» була написана як аргумент того, що українською мовою можна описати глибокий і складний світ людських почуттів і філософських переконань. Над текстом повісті письменник працював багато — як ні над одним зі своїх творів. Переробляв окремі місця, додавав чи змінював епізоди, портрети й пейзажі, шліфував мову. Дуже згодилися давні й нові записи прислів’їв, приказок, весільних пісень, похоронних голосінь. Надто хвилювався Григорій Федорович за долю своєї «Марусі», як її сприйме читач? Чи не знайдуться хулителі й недоброзичливці, які почнуть кепкування з нашої мови? Адже багато хто з «учених» та «освічених» вважав, що українською мовою крім лайки й жартів, нічого не можна створити. Та побоювання_автора були марні: повість справила велике враження на читача з народу і передової інтелігенції. Перекладена самим автором російською мовою і надрукована в журналі «Современник», вона і в Росії користувалася великою популярністю.
4,8(71 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ