М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Поговорки из розказа гуси лебеди летят желательно на украинском

👇
Ответ:
rudneva04
rudneva04
17.05.2020
Не дорого начало,а дорог конец
4,5(69 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Verabogomaz
Verabogomaz
17.05.2020

Діти мають бути щасливими, і вибір, тільки такий, може бути моральним. Старі батьки повинні бути доглянутими – і тут немає, не може бути іншого вибору.

При оцінці ділової поведінки людини ми виходимо з того, як вона ставиться до своїх обов’язків, за рахунок чого добивається виробничих успіхів, який вклад вносить у загальну справу, як почувають себе поруч з нею товариші по праці, ті, хто стоїть нижче і вище на службовій сходинці. З тих невеличких щоденних виборів, які людині доводиться робити, складається моральний вибір, від якого прямо і безпосередньо залежить авторитет працівника, моральне значення ролі його особистості.

Моральна свобода вибору в діловій поведінці особистості – це свобода прийняття на себе додаткової відповідальності. Вона проявляється у частці службової ноші, яку людина бере на себе, у позиції в конфлікті, у вкладі в морально-психологічний мікроклімат колективу і його виробничий престиж.

Перед своїм народом немаленьким

Я завинив, бо не доніс чогось,

Чогось такого необхідного, одного,

Що міг нести один лиш тільки я…

Так говорив про моральну відповідальність кожного з нас за свій моральний вибір Микола Вінграновський, поет, який став для багатьох поколінь взірцем правдиво мовленого слова.

Моральний вибір… Кожним днем, годиною і хвилиною власного життя, кожним своїм вчинком ми робимо його. І як було б добре, коли б усі про це пам’ятали. Кожного дня, кожної години і хвилини.

Бо часом і хвилина вирішує назавжди: бути особистості – чи не бути.

4,8(70 оценок)
Ответ:
лера2083
лера2083
17.05.2020

Ця повість є пригодницько, тому що сюжет наповнений великою кількістю пригод і незвичайних подій. У ньому багато цікавих епізодів, у яких героям загрожує небезпека, а часто – навіть загибель, але вони чудом рятуються.

Ознаки пригодницького твору має повість Ярослава Стельмаха “Химера лісового озера, або Митькозавр із Юрківки”. У цьому творі автор описує чимало веселих пригод, які сталися з його героями Митьком і Сергієм. Упродовж усієї повісті їм випадає пережити багато незвичайних, дивовижних подій.

Пригоди головних героїв – це результат їхніх прагнень і вчинків, їхньої веселої вдачі.

4,5(57 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ