М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Іть будь-ласка переробити цей вірш щоб було правельно.картина.- в мене є така картина — краща від усіх! не картина — дивина. над горою низина. спіють яблука, малина, зверху валить сніг. на гілках сидять зайчата. на ставку пливуть курчата. їїжаки летять. світить сонце, сяють зорі. жолуді на осокорі гронами висять.— от картина,так картина! що малюнок,то й новина. хто ж її подарував? — це я сам намалював!

👇
Ответ:
GGG1771
GGG1771
25.06.2020
Спіють яблука малина зверху валить дощ.Над горою висота.на землі сидять зайчата. На ставку пливуть качки. Їжаки сидять. Світить місяць сяють зорі.ЦЕ ВСЕ ЩО Я ЗРОЗУМІЛА
4,7(99 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
okorfeda
okorfeda
25.06.2020

Іван був 19 дитиною в гуцульській родині Палійчуків. Маленьким часто плакав, погано ріс. Підрісши, Іванко любив ходити в у гори, в ліс, там йому було добре. Незабаром хлопця послали пасти корів.

У хаті часто були неспокій і горе. Брата Олексу роздушило дерево в лісі, а родич Василь загинув у бійці з ворожим родом.

Коли сім'я Палійчуків їхали до церкви, вони зустріли ворожу сім'ю Гутенюків. Почалася бійка. Іван вдарив дівчинку Марічку. Але потім вона поділилася з ним цукеркою і діти почали дружити.

Коли вони підросли, почали зустрічатися. Марічка співала співаночки, а Іван грав на флаері. Але згодом він пішов в найми, пасти овець. Повернувшись, він не застав Марічки. Вона втопилася у річці Черемош. Іван ходив та шукав її, але не знайшов і зник.

Через шість років повернувся, в дуже поганому вигляді. Через рік одружився з Палагною. Вона була багатою, доброю господинею та гордою. Дітей у них не було, але було господарство, яким Іван приділяв весь свій час.

Згодом Палагна познайомилася з сусідом Юрою, мульфаром, з яким у них зародилося кохання.

Іван почав постійно чути голос Марічки, який постійно кликав її. Це була нявка, яка прийняла образ дівчини. Один раз він почув знову цей голос і пішов за ним. Провалився в прірву та помер.

Ледь живого наступного дня його знайшли пастухи.

Сумна трембіта повідомила про смерть. Але потім залунав жіночий сміх і розпочалися забави, аж на грудях у померлого забряжчали мідні гроші, скинуті добрими душами на перевіз.

4,7(73 оценок)
Ответ:
happymenfeed
happymenfeed
25.06.2020

О— Пригадайте, чим були гроші для Герасима Калитки? Для чого вони були йому потрібні?

— Зверніть увагу на прізвище головного героя трагікомедії. Чи знаєте ви лексичне значення слова «калитка». (Калитка, гаман — це шкіряна сумка для грошей.)

— Як виявилася натура Герасима під час купівлі фальшивих грошей? Відповідаючи, посилайтесь на текст.

— У яві V третьої дії, у якій розповідається про те як Савка розмінював «гроші». автор вводить такий діалог між Калиткою та Савкою:

Герасим. Не мучте, куме! Кажіть …

Савка. Годяться, куме. (Випускає шию Герасимову з рук).

Герасим. Годяться! (Обніма Савку так само, як його обнімав Савка і, держачи за шию, балака крізь сльози). Куме, соколе мій … Куме, нашими устами Бог говоре … (Цілує його). Я кращого слова відроду не чув, як пташка защебетала перший раз від цього слова. Скажіть ще раз це слово, скажіть, куме!бъяснение:

4,7(65 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
Полный доступ к MOGZ
Живи умнее Безлимитный доступ к MOGZ Оформи подписку
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ